اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
استاندار چهارمحال و بختیاری در آیین گرامیداشت هفته حج اعلام کرد:

۷۰۰ طرح نیمه‌تمام آماده ارائه در سفر آتی رئیس‌جمهوری

۷۰۰ طرح نیمه‌تمام آماده ارائه در سفر آتی رئیس‌جمهوری
عبدالحسین شاهوردی خبرنگار

استاندار چهارمحال و بختیاری در آئین گرامیداشت هفته حج و همایش متمرکز زائران حج تمتع این استان با اشاره به سفر آتی رئیس‌جمهوری و هیأت همراه به این استان گفت: بر این اساس، طرح‌های مهم و اولویت دار در فهرست ارائه به رئیس‌جمهوری قرار گرفته است.

به گزارش ایران آنلاین، غلامعلی حیدری‌ با بیان اینکه ۷۰۰ طرح‌ نیمه‌تمام در حوزه‌هایی از جمله آب، راه و ... برای ارائه و اختصاص اعتبار در این سفر پیش‌بینی‌ شده است، تصریح کرد: مدیران استانی باید با جمع بندی طرح ها و پروژه‌های اولویت دار تلاش کنند تا از خیر و برکت سفر رئیس‌جمهوری و هیأت همراه به استان به خوبی بهره برد.
وی در ادامه با اشاره به گرامیداشت هفته حج گفت: سفر معنوی حج، راهی برای ایجاد و تقویت وحدت بین مسلمانان جهان است و حجاج در این حرکت بزرگ می‌توانند انسجام و وحدت مسلمانان را به رخ جهانیان بکشند.
نماینده عالی دولت در استان، اجتماع بزرگ مسلمانان در حج تمتع را موجب خنثی‌ شدن توطئه‌های دشمنان دانست و افزود: حج و زیارت در ارتقاء معنویت و اعتلای دینی جامعه نقش پررنگی دارد؛ از این رو باید زمینه انجام فرائض دینی را برای مردم بویژه نسل نوجوان و جوان بیش از بیش تسهیل کنیم. 
وی در ادامه با بیان اینکه خدمت به مردم برای مسئولان یک توفیق است، ابراز امیدواری کرد که مجموعه مدیریتی استان بتواند برای توسعه چهارمحال‌ و بختیاری گام‌های موثری را بردارد.
حیدری یادآور شد: اقدامات متعددی برای رفاه حال مردم چهارمحال و بختیاری در حال انجام است و انتظار می‌رود در آینده‌ای نه چندان دور، رشد و بالندگی استان به شکل مطلوب‌تری‌ شکل گیرد.

کپی