اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

وزیر کشور: دشمن درپی کشاندن مردم به سوی اعتراضات است

وزیر کشور: دشمن درپی کشاندن مردم به سوی اعتراضات است

به گزارش ایران آنلاین، وزیر کشور با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال آسیب به کشور و اذیت مردم و کشاندن آنها به سوی اعتراضات است، تاکید کرد: ایران به عنوان یک قدرت اقتصادی و منطقه ای محسوب می‌شود و به همین دلیل دشمن به دنبال آسیب رساندن به ما است.

احمد وحیدی روز شنبه در قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح الله با تسلیت سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب، گفت: از یک سو رحلت امام بزرگوار برای ما غم فراوان و خسارتی جبران ناپذیر به همراه داشت و از سوی دیگر بدرقه تاریخی ایشان در روز خاکسپاری باعث عزت و افتخار بی‌نظیر مردم کشورمان شد.

وزیر کشور با بیان اینکه هیچ یک از نزدیکان و اطرافیان امام بزرگوار و مردم کشور با توجه به عشقی که به ایشان داشتند، باور نمی کردند که چنین شخصیت بزرگی را از دست داده اند، افزود: انقلاب بدون امام (ره) را هیچگاه نمی توانستیم متصور شویم و دشمن نیز از همین جهت به دنبال ضربه زدن به انقلاب بود و به خیال خام خود در صدد بود تا انقلاب را بعد از رحلت امام به زانو در آورد.

وحیدی افزود: ملت ایران پای امام(ره) ایستاد چرا که از او جز خداخواهی، خداپرستی، اندیشه، حکمت، مبارزه و مجاهدت ندید و امروز نیز همه این خصوصیات را در مقام معظم رهبری و رهبر عزیزمان می‌بینیم و همانند دوران امام عظیم الشأن پای آرمان‌های انقلاب ایستاده و تا زمانی که این آرمان‌ها ادامه داشته باشد مردم نیز پای کار خواهند بود.

وی افزود: پلیس به عنوان خط ارتباطی مردم با نظام حافظ شاخصه‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و این یک فرصتی عالی برای مجموعه فراجا است که بتواند بیانگر ظرفیت‌های انقلاب و نظام باشد.

وزیر کشور ادامه داد: مجموعه انتظامی یکی از بزرگترین ظرفیت‌ها را از این حیث دارد و این امر جای تبریک و از طرفی جای تشکر برای خدمات دهی دائمی و مستمر فرماندهی کل انتظامی کشور در همه حوزه‌ها است.

وحیدی افزود: پلیس با حضور ارزشمند خود توانسته در حوزه‌های مختلف نقشه‌های دشمنان را ناکام گذاشته و از طرفی نیز خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه تشکیل قرارگاه‌های فرعی مختلف ذیل قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح الله برای پیش بینی‌ها و پیشگیری‌ها توانسته از بسیاری حوادث احتمالی پیشگیری کند، افزود: امروز دشمن به واسطه برخی فراخوان‌های غیرقانونی، درصدد موج سواری و سوء استفاده از خواسته‌های برخی مردم و ایجاد فتنه در کشور است که حضور هوشمند پلیس در کنار مردم آگاه و فهیم توطئه‌های خبیثانه دشمن را نقش برآب کرده است.

وزیر کشور با قدردانی از فرماندهی انتظامی کل کشور، تدبیر، حکمت و اقدام قاطعانه را از جمله عواملی عنوان کرد که مجموعه فراجا در دستور کار قرار داده تا امنیت مردم دچار خدشه نشود.

وحیدی خاطرنشان کرد: امروز پلیس در کشف سلاح غیرمجاز توانسته بسیار خوب عمل کند که این امر می‌تواند از بسیاری حوادث مرتبط با آن جلوگیری کند.

وی مبارزه امروز را با دشمن در خط های مختلفی از جمله خط فراخوان‌های غیرقانونی، ترور، خرابکاری و خط فرهنگی عنوان کرد و افزود: دشمن همواره از طرق مختلف دنبال آسیب است و نمی‌تواند کاری از پیش ببرد و در این حوزه‌ها نیز وظیفه پلیس،   مشخص است و تاکنون به نحو احسن انجام  وظیفه کرده است.

وزیر کشور با بیان این که امروز دشمن به دنبال آسیب به کشور و اذیت مردم و کشاندن آنها به سوی اعتراضات است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت اقتصادی و منطقه ای محسوب می‌شود و به همین خاطر دشمن به دنبال آسیب رساندن به ما است.

وحیدی همچنین با تشکر از اقدامات پلیس فتا، امنیت اقتصادی و کار ارزشمند مجموعه انتظامی در عید نوروز و کاهش تلفات جاده ای اظهار کرد: امیدواریم این هوشیاری با تمام توان در صحنه ادامه داشته و پیروزی های چشمگیر برای شما مجموعه انتظامی و شکستی برای دشمن حاصل شود./انتهای پیام

کپی