اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
آیت الله رییسی در سفر به آبادان عنوان کرد:

رئیس ‎جمهور: مصوبات سفرهای گذشته به خوزستان تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد

رئیس ‎جمهور: مصوبات سفرهای گذشته به خوزستان تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد

به گزارش ایران آنلاین، رییس جمهور با بیان اینکه این چهارمین حضور من در استان خوزستان است گفت: مصوبات سفرهای گذشته به خوزستان تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

 آیت الله سید ابراهیم رییسی در نشست کمیته مدیریت بحران شهرستان آبادان با اعلام اینکه مصوبات سفرهای گذشته به خوزستان همچون ماه‌های گذشته باجدیت در حال پیگیری است افزود: حضور در اقصی نقاط کشور تا زمانیکه مشکلات مردم حل شود ادامه خواهد داشت.

وی همچنین با تسلیت به خانواده جانباختگان و حادثه دیدگان متروپل آبادان گفت:خاطیان بدانند گذر زمان آنها را از مسئولیت و پاسخگویی مبرا نخواهد کرد.

آیت الله رییسی اظهار داشت: امیدوارم رسیدگی به روابط ناسالم و فسادهای منجر به حادثه متروپل با همان سرعت رسیدگی  میدانی به این حادثه پیگیری شود.

وی اظهار داشت:با کسانیکه برای سودجویی بیشتر و با سوداگری و روابط ناسالم و مفسدانه چنین حوادثی را رقم می‌زنند باید برخورد عبرت آموزی صورت گیرد و خاطیان بدانند که گذر زمان آنها را از مسئولیت و پاسخگویی مبرا نخواهد کرد.

آیت الله رییسی روز جمعه بدون اطلاع قبلی و بصورت سرزده به آبادان سفر کرد و با حضور در خیابان امیرکبیر (امیری)آبادان عملیات آوار برداری از متروپل را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

دوشنبه دوم خرداد ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بخشی از ساختمان متروپل آبادان فرو ریخت.
آمار جان باختگان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان تاکنون به ۳۷ نفر رسیده است.


انتهای پیام/

 

کپی