اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

در جشنواره ملی سالانه فرهیختگان؛

«بهرام عابدی» با درجه استاد تمام «پژوهشگر اول» علوم‌انسانی کشور شد

«بهرام عابدی» با درجه استاد تمام «پژوهشگر اول» علوم‌انسانی کشور شد

به گزارش ایران آنلاین، در جشنواره سالانه فرهیختگان که همزمان با مراسم اختتامیه رویداد ملی عصر امید برگزارشد، از «بهرام عابدی» با درجه استاد تمام به‌عنوان «پژوهشگر اول» علوم‌انسانی کشور تجلیل شد.

 جشنواره ملی فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی کشور در ۲۷ محور برگزار شد که جمعاً ۸۵ برگزیده و ۶ تقدیری از ۲۱ استان و ۳۸ واحد دانشگاهی در محور‌های مختلف انتخاب شدند.


در این مراسم و رویداد مهم و معتبر که در شبستان مصلای تهران برگزارشد، علاوه بر نخبگان و مفاخر علمی، شخصیت‌های کشوری، اجرایی و استانی از جمله «مصطفی رستمی» نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، «محمدمهدی طهرانچی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور، «محمد خطیب» مشاور رئیس و رئیس دبیرخانه فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس شورای اسلامی، «روح‌الله دهقانی فیروزآبادی» رئیس جدید جهاد دانشگاهی کشور و «اسماعیل زارعی‌کوشا» استاندار کردستان نیز حضور داشتند.


گفتنی است؛ «بهرام عابدی» که هم‌اکنون مدیرکل آموزش علوم‌انسانی دانشگاه آزاد اسلامی کشور را عهده‌دار است، علاوه عضویت در مجامع تخصصی علمی ملی و بین‌المللی از جمله عضویت در مرکز اندیشه‌ورز فراکسیون فرهنگ‌عمومی مجلس شورای اسلامی، مسئولیت واحدهای استانی و شهرستانی دانشگاه آزاد اسلامی را نیز تجربه کرده است.


 مراسم رویداد ملی عصر امید و جشنواره ملی سالانه فرهیختگان که ۸ خردادماه سال جاری با حضور «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح شده بود، پیش از ظهر ۱۱ خرداد سال ۱۴۰۱ در شبستان مصلای بزرگ تهران به کار خود پایان داد.


انتهای پیام/

 

 

 

کپی