اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رییس کانون بسیج رسانه استان کرمانشاه اعلام کرد :

گردهمایی مردمی سلام فرمانده در سرپل ذهاب، گیلان‌غرب، اسلام آباد غرب

گردهمایی مردمی سلام فرمانده در سرپل ذهاب، گیلان‌غرب، اسلام آباد غرب

روز ۱۳ خرداد در گردهمایی جوششی مردم شهرستانهای سرپل ذهاب، گیلان غرب و اسلام آباد غرب سرود سلام فرمانده را می خوانند.

به گزارش ایران آنلاین، دومین جلسه هیأت اندیشه ورز کانون بسیج رسانه « هم اکنون » در سالن شهید جعفری سپاه ناحیه کرمانشاه  در حال برگزاری است.

محمد هادی صحرایی« رییس بسیج رسانه کرمانشاه» یکی از  اهداف برگزاری این جلسه را فضای جشنواره کن و اتفاقات افتاده عنوان کرد وافزود:  هدف بعدی را برگزاری گردهمایی امام رضا (ع) و ۱۵خرداد سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب « امام خمینی (ره)» است.
رییس بسیج رسانه کرمانشاه مراسم سلام فرمانده را یک بحث خودجوش و بدون بودجه دولتی عنوان کرد وافزود: ما هر کاری از دستمان بر آید در قالب خبر، عکس، گرافیک و ... برای خوانش سرودی که در جامعه مسلمانان جا پیدا کرده  انجام می دهیم.

در ادامه حجت الاسلام علیمراد کماسی« مسوول حلقه صالحین اهالی رسانه»اظهارداشت: در طول رسالت سلسله انبیا همه رسالت در بیان تبئین رسالت عالم قرار گرفته است.
حجت الاسلام کماسی افزود: کار شما امتداد همین حرکت انبیا است اگر به ارزش کار خود توجه کنید،اثر گذاری کار یک رسانه از یک مبلغ بیشتر است، شما با نیتی که وارد این حرفه شده اید فارق از همه مشکلات، کار شما در حد انبیا است و بالاتر است پیامبران است، پیامبران خیلی محدودیت داشتند.
سرهنگ بهزاد یوسوند« جانشین سپاه ناحیه کرمانشاه» با تبریک ولادت حضرت فاطمه و روز دختر و تسلیت سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام (ره) اظهار کرد: انشاالله با توجه به محدودیت ها کلیپ واژه های انقلاب را در برنامه هایمان مد نظر قرار دهیم.
سرهنگ یوسف‌وند« جانشین سپاه ناحیه کرمانشاه» با اشاره به اینکه جهاد تبئین یک فریضه قطعی و فوری است، افزود؛ ما امروز باید به وضعیت جامعه نگاه کنیم، جنگ ترکیبی دشمن چند فضای دیگر دارد« اقتصادی، سیاسی، امنیتی و...» به عنوان نمونه در حادثه اخیر آبادان اگر به موقع اطلاع رسانی می شد، راهی برای شایعه پراکنی دشمن نبود، ان شاالله جهاد تبیین را به عنوان فریضه قطعی سرلوحه کار خود قرار دهیم./ 

کپی