اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سارقان مسلح طلافروشی جنوب تهران در تله پلیس

سارقان مسلح طلافروشی جنوب تهران در تله پلیس

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق مسلح طلا فروشی محله خانی آباد لحظاتی پس از سرقت خبر داد و گفت: از سارقان یک قبضه سلاح جنگی کلاش و 43 تیر جنگی کشف شد.

 به گزارش ایران آنلاین ،  سرهنگ " جلیل موقوفه ای  " اظهار داشت:  ساعت 20:50 دقیقه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره سرقت مسلحانه طلافروشی در محله "خانی آباد" سریعا تیم  عملیات کلانتری  خانی آباد با تجهیزات کامل به محل  اعلامی اعزام شدند.
وی عنوان کرد: با حضور به موقع و هوشمندانه  ماموران در محل ،  2  سارق مسلح که در حال درگیری  با شهروندان و تیراندازی بودند ، به سرعت خلع سلاح شده و  یک قبضه سلاح جنگی کلاش و 43 تیر جنگی از آنها کشف شد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران با عنوان اینکه در این عملیات هر 2 سارق دستگیر و کیف حاوی طلاهای سرقت شده کشف و  به همراه متهمان به کلانتری انتقال  یافت ادامه داد: در این رابطه  3 تن از شهروندان که مانع متواری شدن متهمان شده بودند، در اثر  اصابت گلوله متهمان به صورت سطحی زخمی شده اند.
این مقام انتظامی  تصریح کرد: متهمان 33 و 43 ساله در تحقیقات اولیه به  تخریب شیشه مغازه طلافروشی و سرقت طلاهای ویترین مغازه  اعتراف و کارشناسان میزان طلاهای کشف شده را  6 کیلو  گرم   به  ارزش  78 میلیارد ریال اعلام کردند.
سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه در این حادثه سرعت عمل، هوشمندی واقتدار پلیس در مدیریت صحنه و دستگیری متهمان قابل ملاحظه بود و مثمر ثمر بود، خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان و جزئیات پرونده ادامه دارد.

کپی