اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

ناگفته‌های زندگی امام خمینی(ره) در «رازهای جماران»

ناگفته‌های زندگی امام خمینی(ره) در «رازهای جماران»

به گزارش ایران آنلاین، همزمان با سی و سومین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، مجموعه مستند «رازهای جماران» با محوریت نمایش ناگفته‌هایی از زندگی امام راحل از شبکه دو پخش می‌شود.

مجموعه مستند رازهای جماران در چهار قسمت ۳۰ دقیقه‌ای به روایت زندگی حضرت امام خمینی(ره) و مناسبات سیاسی و فردی ایشان از زبان محافظان بیت امام در حد فاصل سال‌های ۵۷ تا ۶۸ می‌پردازد. محافظان جزو نزدیکترین افراد به بیت امام بودند و ناگفته‌ها و روایت‌های شنیدنی و جذابی را از زندگی امام خمینی(ره) برای بیان دارند که برای اولین بار در قالب یک مجموعه مستند روایت خواهد شد.

همچنین در مجموعه مستند رازهای جماران برای اولین بار بیش از صد قطعه عکس و تصاویر دیده نشده از جماران و بیت امام به نمایش در می‌آید. ساخت این مجموعه مستند بیش از دو سال به طول انجامیده است و برای ساخت آن از صدها ساعت گفت‌وگوی شنیده نشده و هزاران صفحه منابع دیده نشده استفاده شده است.

مجری طرح مستند رازهای جماران محسن سلیمانی است و این مجموعه به کارگردانی مشترک محسن سلیمانی و محمد ثقفی در خانه مستند تهیه و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که نخستین قسمت آن، پنجشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۸:۴۰ روانه آنتن شبکه دو می‌شود. سایر قسمت های این مستند نیز از جمعه ۱۳ تا یکشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۹:۴۰ پخش خواهد شد.

/انتهای پیام

کپی