اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف 60 هزار قرص های غیرمجاز در شهرستان قدس

کشف 60 هزار قرص های غیرمجاز در شهرستان قدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از کشف بیش از 60 هزارعدد انواع قرص های غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته توسط ماموران کلانتری 12 خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ "شاهپور فلاحی"در تشریح این خبر خاطرنشان کرد: ماموران کلانتری 12 شهرستان قدس، پس از دریافت خبری مبنی بر فعالیت گسترده یک باب ضایعاتی در خصوص دپوی قرص های غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفته و پس از اخذ دستور مقام قضائی، رئیس کلانتری 12 شهرستان قدس جهت بازرسی از ضایعاتی در محل حضور پیدا کردند.
این مقام انتظامی ،تصریح کرد: ماموران کلانتری 12 در بازدید از این ضایعاتی موفق به کشف بیش از 60 هزار عدد انواع داروی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته از جمله 19 هزار عدد قرص روانگردان، بیش 12 هزار عدد قرص و سرم تاریخ مصرف گذشته،7 هزار عدد قرص و دارو های دندانپزشکی و بیش از 20 هزار عدد انواع قرص های متفرقه و تاریخ مصرف گذشه و 2هزار عدد سرنگ فاسد کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اشاره به دستگیری یک نفر  در این خصوص و  کشف بیش از 34 عدد پست مخابراتی  از این ضایعاتی، خاطرنشان کرد:متهم دستگیر شده  با توجه به شواهد و مدارک موجود ،به بزه انتسابی اعتراف کرد که در همین رابطه پرونده مقدماتی تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

کپی