اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) میزبان زائران استان اصفهان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) میزبان زائران استان اصفهان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

سرهنگ حسن حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) گفت: شهرستان ری هر ساله میزبان پذیرایی از مهمانان و زائران شرکت کننده در مراسم ارتحال امام راحل بوده و امسال نیز سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) از تاریخ ۱۳ خردادماه میزبان زائران استان اصفهان است.

 به گزارش ایران آنلاین ، حیدری افزود: از اقدامات صورت گرفته در جهت رفاه حال زائران ستاد گرامیداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) کمیته بندی های مختلفی از قبل کمیته امنیتی،کمیته فرهنگی،کمیته اسکان زائران،  کمیته آماد و پشتیبانی تشکیل شده است.

دبیر ستاد سی و سومین سالگرد سپاه ناحیه حضرت روح‌الله به برگزاری برنامه های فرهنگی این نهاد در مراسم اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقه‌ای از وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره)، مراسم خاطره گویی و روایت گری از انقلاب، بیانات رهبری، توزیع بسته‌های فرهنگی در راستای تبیین اندیشه‌های امام راحل برای جوانان و نوجوانان و بسته های فرهنگی در اتوبوس‌های زائران از مبدا تهیه و در بین آنها توزیع می‌شود.

حیدری گفت: برنامه ریزی هایی نیز به منظور اعزام زائران شهرهای باقرشهر،کهریزک،حسن آباد و قلعه نو به در روز مراسم انجام شده است. 

وی در ادامه از استقرار ایستگاه‌های صلواتی و سلامت خبر داد و گفت: ایستگاه‌های صلواتی به منظور پذیرایی از زائران  و ایستگاه های سلامت در راستای تأمین سلامت زائران تدارک دیده شده که در صورت نیاز زائران شرکت کننده در مراسم ارتحال امام از خدمات آن بهره مند می‌شوند.

گفتنی است : طی حکمی از سوی فرماندهی سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) سرهنگ پاسدار حسن حیدری جانشین فرماندهی به عنوان دبیر ستاد سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) منصوب گردید.

کپی