اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

معرفی قدیمی‌ترین مؤسسه حمل و نقل و باربری در تهران

معرفی قدیمی‌ترین مؤسسه حمل و نقل و باربری در تهران

مؤسسه حمل و نقل و باربری تهران سعادت به عنوان قدیمی ترین باربری تهران فعالیت خود را در سال ۱۳۲۶ در زمینه حمل و نقل بار و کالا به صورت تخصصی آغاز کرد.

در حال حاضر  تمامی امور مربوط به حمل و نقل از جمله قرارداد های کلان لجستیکی شرکت های بزرگ مانند خودروسازان داخلی مانند ایران خودرو و سایپا تا حمل خرده بار و قرار داد حمل بار شرکت ها و نهاد های دولتی و خصوصی, باربری تهران و شهرستان و حمل اثاثیه به شهرستان های ایران توسط این باربری انجام می شوند. باربری تهران سعادت از ابتدای تاسیس، فعالیت خود را به صورت رسمی در بخش داخلی در خصوص حمل و نقل انواع کالاهای جاری، ترافیکی و ماشین آلات سنگین دولتی و غیر دولتی از مبدا تهران به سراسر شهرها، گمرکات و بنادر کشور آغاز نمود.

باربری قدیمی تهران

باربری تهران سعادت آماده ارائه کلیه خدمات حمل نقل و اعزام انواع وسایل نقلیه باربری از جمله کامیونت, خاور, ایسوزو, ۹۱۱ ( روباز و مسقف ), انواع کامیون تک محور, دو محور, انواع تریلی کفی, تریلی  لبه دار و تریلی چادری (ترانزیت) و وانت و نیسان برای مشتریان خود می باشد. همچنین غرفه شرکت تهران سعادت در پایانه حمل و نقل تهران در نسیم شهر در حال سرویس دهی به صاحبان کالا و بار است. غرفه ۲۸ پایانه باربری تهران آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی است.

تهران سعادت با سابقه بیش از 75 سال در صنعت حمل و نقل کشور، یکی از برترین شرکت های حمل و نقل در کشور است. این شرکت، حمل و نقل کامیون استاندارد، حمل و نقل کامیون های تجاری و حمل و نقل انواع کامیون های سنگین تخصص دارد. حمل و نقل کامیون های تجاری معمولاً به مجوزهای مخصوص و بازرسی منظم وزن هنگام حمل در خطوط جاده ای نیاز دارد. در هر کجای کشور عزیزمان که زندگی می‌کنید، می توانید برای حمل بار خود بوسیله انواع کامیون از استان تهران با باربری تهران سعادت تماس بگیرید. باربری تهران سعادت از اسناد معتبر مانند بارنامه دولتی و بیمه نامه برای حمل کامیون سنگین شما به مقصد استفاده می کند و با به کار گیری رانندگان معتبر از بار/کالا شما مراقبت می‌کند.
باربری خرده بار شوش

باربری شوش، باربری های قدیمی و معتبر تهران هستند که از سالیان دور کسبه و بازاریان تهران بارهای خود را برای ارسال به آنها می سپاردند.

معرفی خدمات باربری تهران سعادت در باربری شوش تهران

    حمل خرده بار به طور تمام وقت، ارزان و ایمن.
    ارائه خدمات حمل بار به صورت دربستی، صدور بارنامه، بیمه.
    حمل بار به تمام نقاط کشور در کمترین زمان ممکن.
    داشتن خودروهایی همچون نیسان بار، وانت بار، خاور، تریلی و کامیون.
    تضمین کیفیت کار و داشتن عوامل اجرایی منظم.
    استفاده از راه کار های مدرن و مناسب جهت انبارداری و خدمات لجستیک

باربری شوش محل جمع آوری بار از کل تهران می باشد. بدین صورت که صاحبین کالا که قصد حمل بار خود را به شهرستان دارند و یا بارهایی که از بازار تهران به دلیل فاصله نزدیک به خیابان شوش، بوسیله خودرو و یا با چرخی به باربری شوش میاورند و در قبال تحویل بار خود یک بارنامه یا بیجک دریافت می کنند که سند تحویل بار به باربری است. بار ها در زمانی که به حد کفایت رسید بوسیله خودرو های سنگین تر مانند کامیون یا تریلی بارگیری می شود و به سمت مقصد حرکت می کند. به طور معمول یک روز بعد در مقصد برای تحویل به گیرنده آماده است. بعضی باربری ها، خدمات door to door (درب به درب) را ارائه می دهند که کالا در شهر مقصد به محل گیرنده نهایی ارسال می گردد.

باربری تهران سعادت


هزینه حمل بار در باربری های شوش چگونه است؟

به دلیل اینکه کار باربری های شوش به صورت خرده باری است، وسیله حمل مانند کامیون یا تریلی، بار و کالای تعداد زیادی از مردم را در کنار هم بارگیری می کند در نتیجه هزینه های حمل سر شکن شده و برای اشخاص بسیار به صرقه می باشد. مثلا باری که از تهران به صورت دربستی به بندر عباس با حدود ۷ میلیون حمل می شود، در صورتی که خرده باری حمل شود قیمت به ۱/۱۰۰ و حتی کمتر کاهش می یابد.


باربری دربستی

باربری تهران سعادت با دارا بودن مجوز از اداره راهداری و همچنین با دارا بودن تعداد زیاد کامیون و تریلی، خاور و وانت و نیسان، بار مشتریان گرامی را از استان تهران به صورت دربستی به سراسر کشور حمل می کند. به دلیل حذف دلال و واسطه از اعلام نرخ کرایه حمل به مشتریان گرامی، ارزان ترین نرخ حمل بار را با بهترین سرویس حمل و نقل برای شما فراهم می نماید.

حمل بار به شهرستان

 

این باربری توانایی بیشترین تعداد حمل بار در روز را در مقایسه با سایر باربری های کشور توسط حمل بار با کامیون و حمل بار با تریلی از استان تهران برای بارهای پروژه ای در کارنامه خود دارد. دسترسی به تعداد زیادی راننده مورد تایید سازمان راهداری و نرخ کرایه مناسب برای حمل بار درون استانی و بین شهری و همچنین با دارا بودن پایانه های کامیونی متعدد و سابقه نزدیک به یک قرن و اعتبار در نزد صاحبین کالا، کسبه و بازاریان معتبر جایگاه ویژه ای دارد.

جهت تماس با این باربری می توانید با مراجعه به وب سایت https://www.tehransaadat.com و یا برای استعلام نرخ و مشاوره جهت حمل و نقل با شماره 02188926620 تماس حاصل فرمایید.

کپی