اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

از آبادان تا لس‌آنجلس؛ دو رویی سلبریتی‌ها

از آبادان تا لس‌آنجلس؛ دو رویی سلبریتی‌ها
مهدی فراشی | دبیر جامعه رسانه اسلامی دانشجویان دانشگاه صداوسیما

به گزارش ایران آنلاین ، احسان کرمی تهیه کننده و مجری برنامه‌های رادیو و تلویزیون و یکی از چهره‌هایی که سرمایه و اعتبارش را مدیون آنتن صداوسیما است، این روزها با انتشار پست‌هایی در صفحات اجتماعی به بسیاری از اقدامات فرهنگی کشور حمله کرده و آن‌ها رو مورد تاخت و تاز قرار می‌دهد!

کرمی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود با ایراد به برگزارکنندگان هم‌خوانی سرود موفق و فراگیر سلام فرمانده، تلاش کرده تا این هم‌خوانی را در مقابل حادثه متروپل آبادان قرار دهد. این درحالی است که دقیقا در روزی که برای همدردی با مردم عزیز آبادان در سراسر کشور عزای عمومی اعلام می‌شود، تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که از پایکوبی او در مراسم ازدواج یکی از عناصر ضد فرهنگ و مروج محتوای مستهجن در خارج از کشور که اتفاقا در آثارش نسل کودک و نوجوان را نشانه گرفته، حکایت دارد.

البته حضور کرمی در آن مراسم کذایی نشان داد که در خوشبینانه‌ترین حالت، دغدغه او مردم آبادان نیست و مانند بسیاری دیگر از سلبریتی‌های جو زده، اعتراضش کاملا نمایشی، همراه با دوقطبی سازی جامعه و پاشیدن نمک بر روی زخم مردم آبادان برای جلب توجه به خود می‌باشد. در بدبینانه‌ترین حالت نیز می‌توان از اعتقاد درونی او در ستیز با ارزش‌ها تعبیر کرد!

او از یک سو سرودی را که هدفش ترویج ارزش‌های دینی و ملی بین کودکان و نوجوانان است تقبیح می‌کند و همزمان در مراسم ازدواج عنصری که در پی ترویج مفاهیم زشت و مستهجن بین نسل جدید کشور است شرکت می‌کند.

به عبارتی نیروهای صداوسیمایی که باید در مقابل ساسی مانکن‌هایِ پیاده نظام دشمن در جنگ فرهنگی، صف آرایی کنند، رفیق گرمابه و گلستان آن‌ها شده‌اند! گویا ژست اپوزوسیون، این روزها برای افرادی که از نردبان آنتن رسانه ملی بالا رفته‌اند، سکه رایج شده است.

متاسفانه آنتن و بودجه‌ای که تنها داشتهٔ مادی کشور در نبرد رسانه‌ای مقابل دشمن است، در موارد متعددی در اختیار افرادی قرار گرفته و می‌گیرد که اندک اعتقادی به اهداف و مأموریت این رسانه و نظام ندارند و اعتبار به‌دست آمده از آن را نیز در خدمت جبهه مقابل قرار می‌دهند.


انتهای پیام/


 

کپی