اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رصد توییتری نمایندگان؛ از برخورد با متخلفان متروپل آبادان تا بحران‌زایی آمریکا در منطقه

رصد توییتری نمایندگان؛ از برخورد با متخلفان متروپل آبادان تا بحران‌زایی آمریکا در منطقه

به گزارش ایران آنلاین، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۸ خرداد ماه نظرات خود را درباره توقیف نفتکش ایران توسط یونان، برخورد با تخلفات در متروپل آبادان، خنثی کردن اخلال‌ها با اصلاح یارانه ها و بحران‌زایی آمریکا برای مدیریت تحولات منطقه بیان کردند.

 مهدی اسماعیلی ‏نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در حساب توییتری خود نوشت: دزدی دریایی یونان به دستور آمریکا نشان داد بین بایدن و ترامپ تفاوتی از نظر خباثت وجود ندارد و البته هردو زبان زور را خیلی بهتر از زبان مذاکره می‌فهمند. نوچه‌های اروپایی ایالات متحده نیز بدانند هزینه خوش‌رقصی برای واشنگتن بیش از منفعت آن خواهد بود.

آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران هم در توییتی عنوان کرد: پس از درگیری های نظامی در اوکراین که موجب افزایش قیمت جهانی مواد غذایی شد، این بار دسیسه چینی آمریکا در توقیف نفتکش ایران موجب افزایش قیمت نفت گردید. جامعه جهانی باید متوجه شود که ماجراجویی های واشنگتن برای تمام دنیا هزینه تراشی خواهد کرد.

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان نیز توییت کرد: عدم اعتقاد برخی به ژن خوب مشکل خودشان است. متولد ۱۳۶۸، سوابق: مدیرعامل، عضو هیات مدیره و مشاور. نتیجه: رای قاطع صاحبان سهام و... و مصوبه هیات مدیره به مدیرعاملی محمدرضاحیدرزاده در شرکت پلیمر آریا ساسول، مبارک است. خوب بودن برخی ژن ها از نظر علمی اثبات شده است. رانت و آقازادگی و... تهمت است.

همچنین غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در توییتر با هشتگ‌های خلیج فارس و سپاه پاسداران، نوشت: تار و پود خلیج همیشه فارس، با حماسه درهم‌تنیده شده است.

علی خضریان نماینده مردم تهران هم در توییتی عنوان کرد: با توجه به ضرورت رسیدگی به تخلفات احتمالی صورت گرفته شده در طرز کار هر یک از دستگاه‌ها اعم از نظام مهندسی، شهرداری و دادستانی آبادان، منتظر بررسی و گزارش دقیق کارشناسی حادثه متروپل آبادان هستیم تا بدون کوچکترین اغماضی این موضوع را در کمیسیون اصل نود مجلس پیگیری کنیم.

زهره الهیان دیگر نماینده تهران نیز با هشتگ متروپل، توییت کرد: کاروان راهیان نور به خوزستان می‌رود، گویی این سرزمین، راهی است، بسوی نور... آبادان، خرمشهر، دزفول... تسلیت به مردم شریف خوزستان وآبادان، مجلس وظیفه خود می‌داند از مسببان وضع موجود تا حصول نتیجه پیگیری مجدانه نماید. دستگاه قضا اشد مجازات برای مسببان این فاجعه انسانی درنظرگیرد.

امروز همچنین مصطفی نخعی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در توییتر نوشت: در صورت بی توجهی دولت به اعتراضات نیروهای کارگری شاغل در ارگان های دولتی در خصوص عدم اجرای مصوبات شورای عالی کار، قطعا از جایگاه نظارتی چه در کمیسیون انرژی و چه کمیسیون اصل ۹۰ نسبت به پیگیری موضوع اقدام خواهیم کرد.

سیدمصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران هم در توییتی عنوان کرد: مشکل اصلی به ثمر رساندن اصلاح یارانه ها، خنثی کردن اخلالهایی است که ویژه خواران شرایط غیر عادلانه گذشته، ایجاد می کنند.

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان نیز در حساب مجازی خود با هشتگ نفتکش یونانی، توییت کرد: اگر آمریکایی‌ها با بحران‌زایی فکر می‌کنند می‌توانند مدیریت تحولات منطقه را به دست بگیرند و ایران را بترسانند کور خوانده‌اند. دهه ۹۰ و دوران یکه‌تازی گذشته است. دودِ تصاعدِ بحران، اول چشم آمریکایی‌ها را کور خواهد کرد.انتهای پیام/


 

 

کپی