اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

وزیر کشور: تمام اجساد را از زیر آوار متروپل خارج خواهیم کرد

وزیر کشور: تمام اجساد را از زیر آوار متروپل خارج خواهیم کرد

به گزارش ایران آنلاین، وزیر کشور با اشاره به اینکه همه اجساد از زیر آوار خارج خواهد شد، گفت: تاکنون پیکر ۲۹ نفر را از زیر آوار بیرون آورده ایم.

احمد وحیدی شنبه‌ شب در حاشیه ستاد مدیریت بحران حادثه ریزش مجتمع اداری-تجاری متروپل آبادان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: همه نهادها، ارگان‌ها و دستگاه‌ها و مردم برای کار آواربرداری و امداد در آبادان بسیج شده‌اند و این حق مردم عزیز آبادان است که کار به‌سرعت انجام شود.

وی با بیان اینکه "تاکنون پیکر ۲۹ نفر از زیر آوار بیرون آورده شده است و همچنان تعدادی دیگر از اجساد در این منطقه مشاهده شده است که از محل خارج خواهند شد"، افزود: با توجه به حجم آوارها ممکن است عملیات خارج‌سازی پیکر جان‌باختگان با تأخیر زمانی انجام شود، اما تمام تلاش نیروهای امدادی این است تا با هماهنگی و همدلی کار با سرعت بسیار بیشتری جلو رود.

وزیر کشور ضمن تشکر از مردم شریف داغدیده آبادان و خانواده‌های جان‌باختگان تصریح کرد: خانواده‌هایی داریم که همسر و سه فرزندشان را از دست دادند ولی جز محبت از آن‌ها چیزی ندیدیم و وقتی با آن‌ها صحبت می‌کنیم بسیار از جمهوری اسلامی و همدردی رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری و همه نهادها تشکر دارند.

 وحیدی با بیان اینکه در کمتر حوادثی در سطح کشور این حجم فعالیت‌ها وجود داشته است و کار با جدیت دنبال می‌شود، گفت: از نیروهای آتش‌نشانی، هلال احمر، اورژانس، سپاه، نیروی انتظامی و همه نیروهایی که از شهرهای مختلف به آبادان آمدند، تشکر می‌کنم.‌


انتهای پیام/

 

 

کپی