اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

انهدام باند سارقان 40 میلیاردی در نجف آباد

انهدام باند سارقان 40 میلیاردی در نجف آباد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام باند3 نفره ای که بالغ بر 40 میلیارد ریال اموال مردم را از منازلشان در شهرستان نجف آباد سرقت کرده بودند خبر داد.

 به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ" حسین تُرکیان" بیان داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت اموال مردم از منازل آنها در شهرستان نجف آباد کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی محل های وقوع سرقت و جمع آوری مدارک و مستندات به جامانده از سارقان سرانجام رد پای 3 ساله سابقه دار که اهل و ساکن استان های غربی کشور بودند را در این سرقت ها بدست آوردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با تلاش شبانه روزی و رصد هوشمندانه در نهایت اعضای این باند در حالی که داشتند به وسیله یک دستگاه خودروی سواری تیبا از استان خارج شوند شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد منتقل شدند.
سرهنگ تُرکیان با بیان اینکه متهمان در مواجه با ادله و مستندات موجود در پرونده به 26 فقره سرقت منزل در شهرستان نجف آباد اعتراف کردند اظهار داشت: برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه مجموع اموال به سرقت رفته توسط متهمان بالغ بر 40 میلیارد ریال است.
این مقام انتظامی اظهار داشت: مالخر این پرونده نیز طی عملیاتی ضربتی توسط کارآگاهان دستگیر و هر 4 متهم به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 

کپی