اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

هشدار شدید گروه‌های فلسطینی در مورد هرگونه تعرض به مسجدالاقصی

هشدار شدید گروه‌های فلسطینی در مورد هرگونه تعرض به مسجدالاقصی

به گزارش ایران آنلاین، گروه‌های فلسطینی بار دیگر به اشغالگران اسرائیلی نسبت به برگزاری راهپیمایی تحریک‌آمیز پرچم و تعرض به مسجد مبارک الاقصی هشدار دادند.

"هارون ناصرالدین" عضو دفتر سیاسی جنبش حماس و مسئول دفتر امور قدس در این جنبش تاکید کرد که هرگونه تعرض به مسجد الاقصی، با پاسخ سخت و قاطع مقاومت مواجه خواهد شد.

ناصر الدین عنوان کرد که اگر دشمن صهیونیستی بخواهد به مسجد الاقصی یا قبه الصخره تعرض کند، چند برابر آنچه را که در نبرد شمشیر القدس مشاهده کرد، خواهد دید.

وی عموم ساکنان کرانه باختری، قدس و فلسطین اشغالی را به حضور در مسجد الاقصی و خیابان‌های قدس برای به شکست کشاندن راهپیمایی تحریک‌آمیز شهرک‌نشینان در این شهر فراخواند.

از سوی دیگر، عضو کمیته مرکزی جبهه خلق برای آزادی فلسطین هم گفت که عبور تحریک آمیز شهرک‌نشینان صهیونیست از محله اسلامی و منطقه باب العامود، به مثابه اعلان جنگ است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین هم به نقل از "ماهر مزهر" گزارش داد: به هیچ وجه از اشغالگران هیچ حسابی نمی‌بریم و مقاومت کاملا آماده پاسخ به هر تجاوزی است.

گردان‌های شهدای الاقصی در اردوگاه جنین نیز رژیم صهیونیستی را از هرگونه حماقت علیه قدس و مسجدالاقصی برحذر داشت.

این گردان‌ها در بیانیه‌ای هشدار داده که در صورت هرگونه تعرض به مسجد الاقصی، قبه الصخره یا اردوگاه جنین، ضرباتی سخت و کاری به دشمن وارد خواهند کرد.

گردان‌های شهدای الاقصی، شاخه‌های نظامی تمامی گروه‌های مقاومت را به وحدت و یکپارچگی و رویارویی با اشغالگران صهیونیست دعوت کرد.


انتهای پیام/

 

 

کپی