اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

آیت الله صدیقی: رئیس جمهور با همه وجود در خدمت مردم است

آیت الله صدیقی: رئیس جمهور با همه وجود در خدمت مردم است

به گزارش ایران آنلاین، امام جمعه موقت تهران با اشاره به سیاست تغییر ارز ترجیحی دولت گفت: این اقدام اقتصادی باعث توزیع عادلانه یارانه ها شد و آیت الله سید ابراهیم رئیسی در این مسیر با همه وجود در خدمت مردم است.

 آیت‌الله کاظم صدیقی در فراز دوم خطبه‌های نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته در محل دانشگاه تهران افزود: حذف ارز ترجیحی یک امتحان الهی برای مردم و مسوولان است که ۴۳ سال قربانی دادند و هنوز هم قربانی می‌دهند و بوی شهادت هر روز در نقطه‌ای به مشام می‌رسد. دولت نمی‌خواهد قانون‌شکن باشد و به حکم قانون، ارز ترجیحی را حذف کرده است و توزیع عادلانه جز از این طریق شدنی نیست.

صدیقی با دعوت مردم به تقوای الهی و دوستی با خدا با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر از معجزات انقلاب است. معجزه ایثار، شهادت طلبی، صبر، مقاومت، ایمان، توکل، توسل، همدلی و ولایت پذیری باعث شد که شهری که ۵۷۵ روز با حمایت شرق و غرب در اختیار دشمن به صورت دژی نفوذناپذیر در آمده بود آزاد شود.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به فرازی از بیانات حضرت امام خمینی(ره)  که فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد» گفت: امام غرور نداشت و در تمام پیروزی ها برابر خدا خضوع داشت و همه چیز را از آن  خدا می دانست.


انتهای پیام/

 


 

کپی