اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری کهریزک

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری کهریزک

جلسه مدیریت بحران شهرداری کهریزک با هدف برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی( ره) برگزار شد.

 به گزارش ایران انلاین ، علی کلهر شهردار کهریزک با اعلام این خبر گفت: جلسات مدیریت بحران به نوعی اتاق فکر شهر در مسیر بهبود اوضاع شهر و پیشگیری و رفع معضلات شهری محسوب می شود.

وی افزود: در این جلسه ابتدا  مصوبات جلسات گذشته پیگیری و گزارش مبسوطی از سوی مسئولان واحدهای مربوطه ارائه شد و در ادامه نشست هم اندیشی مدیران بخش کهریزک و اعضای ستاد مدیریت بحران با هدف برگزاری باشکوه مراسم گرامیداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برگزار شد.

شهردار کهریزک خاطر نشان کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در سال‌های اخیر و محدودیت برگزاری مراسم خودجوش و پرشور ارتحال امام خمینی(ره) در دو سال گذشته، امسال مجدد توفیق مشارکت در میزبانی از زائران و برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی نصیبمان شده است، از این رو بررسی شیوه نامه های برگزاری مراسم با رعایت الگوهای سلامت محور در دستور کار اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری کهریزک قرار گرفت.

علی کلهر با تاکید بر نقش بی بدیل امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی و حقی که رهبر کبیر انقلاب بر تمام مردم کشورمان دارد گفت: همه مسئولان و دستگاه های اجرایی می بایست در جهت برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) تلاش نمایند، از این رو برنامه ریزی های لازم صورت گرفته تا مجموعه مدیریت شهری کهریزک به سهم خود در راستای برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم ایفای نقش نماید.

لازم به ذکر می باشد مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد با حضور و سخنرانی مقام معظم رهبری و یادگار امام در حرم مطهر برگزار خواهد شد.

کپی