اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
مدیرعامل فولاد هرمزگان اعلام کرد:

جهش ۷ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

جهش ۷ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

فولاد هرمزگان پس از کسب رکورد کیفی تختال، رشد ۷.۱ درصدی تولید این محصول را در دو ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرد.

به گزارش ایران آنلاین، مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر تحقق رشد تولید در فولاد هرمزگان ، از تولید 295هزار و 198 تن تختال در فروردین  و اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت:  تولید تختال در شرکت فولاد در هم‌سنجی با مدت مشابه سال گذشته، از رشد ۷.۱ درصدی برخوردار بوده است.
 ‎عطاا... معروفخانی درادامه بر تعهد فولاد هرمزگان به حمایت کمی و کیفی از تولید داخل تاکید کرد و گفت: فولاد هرمزگان به عنوان یک شرکت مادر برای صنایع زیرمجموعه، وظیفه سنگینی را در تحقق دستور مقام معظم رهبری در خصوص افزایش تولید داخل و ارتقای کیفیت محصولات ایرانی بر عهده دارد که در این راستا برنامه ریزی دقیقی در این شرکت صورت گرفته است.
‌‌‎ وی تصریح کردد: هماهنگی صحیح واحدهای مختلف از طریق کمیته‌های هفت‌گانه استراتژیک، تکیه بر توان شرکت‌های تامین‌کننده داخلی، مدیریت صحیح و جهادی مدیران عالی و میانی شرکت در کنار  تهیه ماده اولیه با کیفیت، انجام پروژهای اصلاحی در خط تولید و کاهش توقفات اضطراری و کاهش پاور آن کوره های قوس الکتریک، افزایش سرعت ریخته گری، استفاده بهینه از زمان برای تولید و آماده به کاری تجهیزات و همچنین پشتیبانی و حمل و نقل به موقع و سریع، همگی در افزایش تولید نقش داشته اند.
‎معروفخانی، ارتقای کیفیت تختال‌های تولیدی در فولاد هرمزگان را از استراتژی‌های اصلی این شرکت برشمرد و گفت: در اسفند و فروردین ماه، دو رکورد پیاپی در ارتقای کیفیت تختال در فولاد هرمزگان به ثبت رسید.
‎مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر اینکه ارتقای کیفیت تختال باعث تولید محصول نهایی با کیفیت در صنایع پایین دستی خواهد شد و رضایت جامعه را از کالای ایرانی در پی خواهد داشت، این افزایش کیفیت را ضامن بقا در بازارهای جهانی و حفظ مشتریان خارجی و افزایش صادرات عنوان کرد.
معروفخانی در پایان بر لزوم تامین انرژی تاکید کرد و گفت: تمامی این برنامه ها و پروژه ها داخل سازمانی است به نحوی که ما راه را برای افزایش تولید هموار کرده ایم اما کفه دیگر ترازو ، تأمین انرژی است که دستگاه های مرتبط باید در خصوص تامین انرژی و جلوگیری از توقف تولید و خسران صنایع پایین‌دستی کمک‌های لازم را انجام دهند.

کپی