اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی به ۲۵ هزار و ۸۹۵ تومان رسید

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی به ۲۵ هزار و ۸۹۵ تومان رسید

به گزارش ایران آنلاین، نرخ دلار امروز (سه‌شنبه، سوم خرداد ماه ۱۴۰۱) در صرافی‌های بانکی با ۷۳ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۲۵ هزار و ۸۹۵ تومان معامله شد.

 قیمت فروش یورو نیز در این صرافی‌ها در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز با ۹۳ تومان کاهش نسبت به‌روز کاری گذشته برابر با ۲۸ هزار و ۸۹ تومان بود.

قیمت خرید هر دلار توسط صرافی‌های بانکی امروز ۲۵ هزار و ۶۳۷ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۷ هزار و ۸۰۹ تومان اعلام شد.

علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۵ هزار و ۲۴۴ تومان و نرخ فروش آن ۲۵ هزار و ۴۷۴ تومان بود.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۶ هزار و ۹۳۹ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۷ هزار و ۱۸۴ تومان اعلام شد.

همچنین، در سامانه نیما در معاملات امروز، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۲۳۴ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۴ هزار و ۵۸۳ تومان معامله شد.

 افزایش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی از ابتدای سال ۱۴۰۰ شروع شد و خردادماه وارد کانال ۲۶ ‌ هزار تومان شد و نوسان قیمت‌ دلار در صرافی‌های بانکی ادامه یافت. قیمت دلار به طور مشخص ۲۴ آذرماه در کانال ۲۷ هزار تومان ثابت ماند. در روزهای سرد زمستانی نرخ ارز سیر نزولی را شروع کرد و پس از ۶ ماه دوباره به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت و در آخرین روزهای دی‌ماه مصادف با ۲۷ این ماه دوباره به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

سیر نزولی قیمت‌ها ادامه داشت تا اینکه در ۱۷ بهمن‌ماه در کانال ۲۴ هزار تومان نوسان داشت. با شروع سال جدید قیمت دلار در صرافی‌های بانکی در قیمت ۲۵ هزار تومان نوسان داشت و تمایلی به خروج از این کانال ندارد.انتهای پیام/


 

کپی