اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

اسلامی: مقابله با جریان تحریف از وظایف روابط عمومی‌ها است

اسلامی: مقابله با جریان تحریف از وظایف روابط عمومی‌ها است

به گزارش ایران آنلاین، رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ما باید اهداف، برنامه‌ها و اقدامات انجام‌شده را به‌صورت شفاف ارائه کرده و وظیفه اصلی شما عزیزان، مقابله با تحریف افتخارات انقلاب اسلامی از سوی دشمنان است.

به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا، مراسم نکوداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور محمد اسلامی، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، تنی چند از معاونین سازمان، دکتر خسرو رفیعی، پیشکسوت و رییس انجمن روابط عمومی ایران، اکبر نصرالهی، استاد علوم ارتباطات دانشگاه، سید قاسم بی‌نیاز، مدیرکل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی و جمعی از مسئولان و تلاشگران روابط عمومی‌های صنعت هسته‌ای کشور دوشنبه ۲ خردادماه در سالن شهید شهریاری این سازمان برگزار شد.

محمد اسلامی در ابتدای این مراسم ضمن عرض تبریک و گرامیداشت هفته روابط عمومی با بیان اینکه کار روابط عمومی بسیار مهم و تأثیرگذار است، گفت: فعالیت‌های روابط عمومی باید کاملاً حرفه‌ای و مبتنی بر صداقت و واقعیت باشد. امروز شما عزیزان این جمع وظیفه بسیار مهمی در روشنگری و بیان حقایق صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بر دوش دارید. انشاءالله با تلاش خستگی‌ناپذیر در مسیر اهداف کلان ارتباطی و رسانه‌ای سازمان گام بردارید.

معاون رئیس‌جمهور در مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی خطاب به معاونین سازمان، مدیران و مسئولان روابط عمومی صنعت هسته‌ای گفت: موضوع مهمی که باید در این رویداد مطرح شود توجه ماهوی به فعالیت‌های روابط عمومی در سازمان انرژی اتمی است که کار شما مسئولین روابط عمومی در صنعت هسته‌ای در این روزها با جهاد کبیر گره‌ خورده است.

وی در ادامه با اشاره به آیه‌های قرانی "یا اَیُّهَا النَّبِیُّ اتَّقِ اللّهَ وَ لا تُطِعِ الکافِرینَ وَ المُنافِقین"‌ و "فَلا تُطِعِ الکافِرینَ وَجاهِدهُم بِهِ جِهادًا کَبیرًا" افزود: نگاه انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی)به جهاد کبیر ریشه قرانی دارد؛ جهاد کبیر در روابط عمومی می‌تواند با روشنگری و تنویر افکار آغاز ‌شود و در امتداد این موضوع جهاد تبیین را هم داریم که بیان حق و مختصات اصلی دستاوردهای انقلاب در مقابل جریان تحریف است. این بیان حق تکلیف همگانی است؛ ما باید محتوای لازم را با ویژگی‌هایی مهم و مبتنی بر واقعیت ارائه کنیم که کار روابط عمومی در این مسیر بسیار حائز اهمیت است.

اسلامی با بیان اینکه مقابله با جریان تحریف از وظایف روابط عمومی‌ها است، خاطرنشان کرد: ما باید اهداف، برنامه‌ها و اقدامات انجام‌شده را به‌صورت شفاف ارائه کرده و وظیفه اصلی شما عزیزان، مقابله با تحریف افتخارات انقلاب اسلامی از سوی دشمنان است.

وی ادامه داد: روابط عمومی پردازشگری اهداف، برنامه‌ها، عملکرد، دستاوردها و هویت سازمان را بر عهده دارد تا بتواند تنویر افکار عمومی را به‌درستی انجام دهد و همچنین حرف عموم مردم را به گوش مسئولین سازمان برساند.

اسلامی در پایان گفت: در این بازه زمانی هوشمندی و درک روابط عمومی بسیار مهم است‌ و کار روابط عمومی بسیار حساس و تأثیرگذار است. باید با نگاه جهادی با جریان مخرب که ذهن مردم ایران را هدف قرار داده است مقابله کنید و پاسخگوی آحاد مردم باشید.
گفتی است؛ در این مراسم از مدیران ارشد ارتباط گر و مسئولان و متخصصان روابط عمومی‌های صنعت هسته‌ای تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام/

 

 

کپی