اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

«طرح توسعه صنعت برق» در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت

«طرح توسعه صنعت برق» در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت

به گزارش ایران آنلاین، گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق کشور در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،نشست علنی امروز- سه شنبه ۴ خرداد - مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون انرژی در موردطرح توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق کشور  و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درموردطرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری در این جلسه مورد بررسی قرار می گیرد.

نمایندگان در این نشست گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در موردطرح دوفوریتی اصلاح جدول محرومیت زدایی (جداول منابع و مصارف تبصره ۱۴)قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در موردطرح  قانونی استفساریه ماده(۶) قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور را بررسی می کنند.

بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری و گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون تقسیمات کشور در دستور کار امروز جلسه علنی خواهد بود.

گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد نقض اصل یکصد و بیست و یکم (۱۲۱) قانون اساسی و عدم رعایت شئونات توسط رییس جمهور دولت های یازدهم و دوازدهم و  گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مبنی برتصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوضه‌ای وانتخاب نمایندگان ناظر در شورای اعتبارات موضوع بند الف تبصره ۱۸ از دیگر برنامه های امروز جلسه علنی خواهد بود.


انتهای پیام/

 

 

 

 

کپی