اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

نهضت احیای واحدهای اقتصادی در قم

نهضت احیای واحدهای اقتصادی در قم
میر اببولحسن میرهادی خبرنگار

نهضت احیای واحدهای اقتصادی پیرو فرمایش مقام مظم رهبری در خصوص حمایت از صنعت گران و تولید کنندگان در دولت سیزدهم تشکیل شد.

  به گزارش ایران آنلاین ، رضوی مدیر حوزه بانکی نهضت احیای واحدهای راکد در نهاد ریاست جمهوری  بیان کرد: نهضت احیای واحدهای اقتصادی پیرو فرمایش مقام مظم رهبری در خصوص حمایت از صنعت گران و تولید کنندگان در دولت سیزدهم تشکیل شد.
وی عنوان کرد: مهم ترین دغدغه نهضت با توجه به اهداف تعیینی برای نهضت احیای واحدهای اقتصادی راکد و نیمه راکد متناسب با نیازهای کشور و ایجاد بسترهای تداوم فعالیت واحدهای احیا شده و رفع نیازهای داخل کشور از محل فعالیت های واحدهای اقتصادی مذکور است براین اساس تور اقتصادی احیای واحدهای اقتصای را به عنوان مهم ترین  عملیاتی ترین راهکار احیای واحدهای اقتصادی راه اندازی کردیم در 5 استان قزوین  و البرز و گیلان و فارس تور برگزار و واحدهای اقتصادی متعددی مشکلاتشان بررسی شد و راهکارها تشخصی داده شد مصوبات ابلاغ شد و به زودی مردم برکات این تور احیا را لمس می کنند امروز ر ر خدمت مردم قم بودیم 15 واحد اقتصادی بررسی شد مشکلاتشان و تصممات عملیاتی و اجرایی اتخاذ شو و مصوبات ابلاغ شد.
رضوی گفت[:با تشکیل کارگروه مصوبات پیگیری می شود؛ ما توانسته ایم با توجه به تجمیع آمار قابل اتکا از موسسات نهادها و سازمان ها و ادارت و نهادهای دولتی و خصوصی جامع ترین بانک اطلاعاتی نسبت به واحدهای اقتصادی تعطیل و نیمه فعال را تیه کنیم کارشناسان مجرب راستی آزمایی را انجام دادند پایش شد برا این مبنا اقدا م می کنیم.
مدیر حوزه بانکی نهضت احیای واحدهای راکد در نهاد ریاست جمهوری افزود: صنعتگران و تولید کنندگان سروران ما هستند و ما خود را خادم می بینیم حضورشان موثر است ایجاد تعامل با تولید کنندگان است مشارکت را بیان کنند.
وی  در گفتگوی ویژه با خبرنگار ما نیز بیان کرد:دغدغه مهم و اساسی دولت سیزدهم احیای واحدهای تولید کنندگان و صنعتگران ارباب رجوع و و ولی نعمت هستند وظیفه داریم مشکلات حل شود از آبروی خودمان نیز سرمایه می گذاریم نیاز به مدیرانی داریم که با روحیه جهادی و استفاده از ظرفیت های موجود و به دور از بروکراسی ها مشکلات را رفع کنند، صفر و یک بودن وضع کشور را به این جا رسانده است با عزم جدی اشتغال زایی مهم است و بانک نیز سود می برد طبق مصوبات اقدام شود.

کپی