اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

روش تشخیص دستگاه حضور و غیاب اصلی از تقلبی

روش تشخیص دستگاه حضور و غیاب اصلی از تقلبی

روش‌های گوناگونی برای تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب وجود دارد، به دلیل آن که با انواع دستگاه حضور و غیاب سر و کار داریم و هر کدام از این دستگاه‌ها خود دارای مدل‌ها و تنوع محصولی بالایی هستند، توجه به اصل بودن دستگاه حضور و غیاب از ضرر در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب جلوگیری می‌کند.

پارامترها و موارد متعددی وجود دارد که به وسیله آن می‌توان اصل یا تقلبی بودن دستگاه‌های حضور و غیاب را شناسایی کرد، از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

    برند دستگاه حضور و غیاب
    گارانتی دستگاه حضور و غیاب
    قیمت دستگاه حضور و غیاب
    خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب
    نوع بسته بندی دستگاه حضور و غیاب
    وجود لایسنس معتبر دستگاه حضور و غیاب
    و...


پارامترهای تاثیرگذار در تشخیص اصل یا فیک بودن دستگاه حضور و غیاب

پارامترها و موارد مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید اصل یا تقلبی بودن دستگاه حضور و غیاب را تشخیص دهید.

در ادامه به روش‌ها و مواردی اشاره خواهیم کرد که بدون دردسر و در کمتر از 5 دقیقه بتوانید دستگاه حضور و غیاب اصل را از تقلبی تشخیص دهید. 
هزینه دستگاه حضور وغیاب

یکی از پارامترهایی که باید در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب و در مقام بررسی اصل یا تقلبی بودن دستگاه حضور و غیاب به آن توجه کنید، قیمت دستگاه حضور و غیاب است. هر چه قیمت دستگاه حضور و غیاب گران‌تر باشد کیفیت آن دستگاه را می‌توان بالاتر در نظر گرفت.

در حال حاضر قیمت یک دستگاه حضور و غیاب مناسب  و اصل کمتر از 5.000.000 تومان نیست و اگر به دنبال انتخاب سیستم حضور و غیاب با قیمتی کمتر از 5 میلیون تومان هستید باید بگویم که دستگاه خریداری شده توسط شما تقلبی خواهد بود.

دلیل ارزان بودن دستگاه‌های حضور و غیاب تقلبی نسبت به دستگاه‌های حضور و غیاب اصلی را می‌توان موارد زیر در نظر گرفت.
انواع دستگاه حضور و غیاب

دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند، شرکت افق فراویژن نمونه دستگاه‌های حضور و غیاب متنوعی را توانسته است در بازار ایران به فروش برساند، توجه به نوع دستگاه حضور و غیاب در اصل و تقلبی بودن آن می‌تواند تاثیرگذار باشد.

دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند، از جمله  انواع دستگاه حضور و غیاب  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

    دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
    دستگاه حضور و غیاب ترکیبی
    دستگاه حضور و غیاب چشمی
    دستگاه حضور و غیاب لمسی
    دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
    و...

 


انواع دستگاه حضور و غیاب


برند دستگاه حضور و غیاب

برندهای متنوع و گوناگونی در بازار ایران مشغول به فعالیت هستند، برخی از این برندهای وارد کننده دستگاه حضور و غیاب و برخی دیگر تولید کننده دستگاه حضور و غیاب هستند.

عمده دستگاه‌های حضور و غیاب داخلی از نوع وارداتی از کشور چین هستند که به دلیل سودجویی تاجران، نوع تقلبی دستگاه حضور و غیاب به فروش می‌رسد.

حتما در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب اصل به شرکت تولید کننده و برند تولید کننده دستگاه حضور و غیاب توجه کنید چرا که عدم توجه به برند می‌تواند صدمات متعددی در آینده به شما و کسب و کارتان بزند.

برند افق فراویژن یکی از شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب در ایران اصل‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب را به فروش می‌رساند شما با یک تماس می‌توانید بهترین دستگاه حضور و غیاب را خریداری کنید.
خرید از محل و فروشگاه معتبر

وب سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلفی در سراسر کشور دستگاه حضور و غیاب ارائه می‌دهند، اما کدام وب سایت و کدام فروشگاه خدمات و دستگاه اصیل‌تری را برای فروش گذاشته است.

توجه به میزان سابقه فروشگاه و وب سایت و همچنین ثبت بودن شرکت به عنوان یک شرکت فروشنده دستگاه حضور و غیاب می‌تواند پارامترهای مناسبی برای تشخیص اصل بودن دستگاه حضور غیاب باشد.


نوع بسته بندی دستگاه حضور و غیاب

یکی از مواردی که باعث می‌شود بتوانید دستگاه حضور و غیاب تقلبی را از اصلی تشخیص دهید، نوع بسته بندی دستگاه است. دستگاه‌های حضور و غیاب عموما دارای بسته بندی شیک و حرفه‌ای هستند، اما نوع دستگاه حضور و غیاب تقلبی، عموما دارای بسته بندی نیستند و همین موضوع باعث می‌شود که بتوانید به راحتی و در همان نگاه اول دستگاه حضور و غیاب تقلبی را از غیر تقلبی شناسایی کنید.

عموما در بسته بندی یک دستگاه حضور و غیاب اصل از حروف برجسته استفاده می‌شود.

بسته بندی دارای هلوگرام است و همین موضوع می‌تواند اصالت سیستم حضور و غیاب را تایید کند.

دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن


گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب

یکی از مواردی که حتما باید برای انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب اصل انجام دهید، توجه به نوع گارانتی و مدت زمان گارانتی دستگاه حضور و غیاب است.

دستگاه‌های حضور و غیاب مختلفی وجود دارند که دارای گارانتی نیستند یا گارانتی آن دارای مدت زمان محدود است، استفاده از این نوع دستگاه‌های حضور وغیاب توصیه نمی‌شود و می‌توان این نوع از سیستم‌های ساعت زنی را جزو دستگاه دستگاه‌های تقلبی حضور و غیاب شناسایی کرد.
به چه دستگاه حضور و غیابی تقلبی می‌گویند؟

دستگاه‌های حضور و غیابی که موارد و گزینه‌های زیر را با خود به همراه دارند، عموما جزو دستگاه‌های تقلبی دسته بندی می‌شوند.

    نامرغوب بودن کیفیت دستگاه
    سرعت و عملکرد پاین دستگاه حضور و غیاب
    عدم وجود بسته بندی مناسب
    قیمت ارزان و ناچیز
    عدم وجود شماره سریال روی دستگاه
    عدم وجود گارانتی معتبر دستگاه
    عدم وجود لایسنس دستگاه حضور و غیاب
    و...

از کجا دستگاه حضور و غیاب اصل بخریم؟

شرکت افق فراویژن  از برندهای تولید کننده دستگاه حضور و غیاب  است. این برند با بیش از 15 سال فعالیت در حوزه تولید انواع دستگاه حضورو غیاب، در حال حاضر توانسته است خدمات متنوعی و 360 درجه‌ای در حوزه دستگاه‌های حضور و غیاب ارائه دهد.

ارائه گارانتی، قیمت مناسب، پشتیبانی از دستگاه حضور و غیاب و... باعث شده است که این برند یکی از پرفروش‌ترین برندهای دستگاه حضور وغیاب شناخته شود،  دستگاه‌های حضور و غیاب برند افق فراویژن از اصلی‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار است. خرید دستگاه حضور و غیاب در تهران با افق فراویژن را تجربه کنید.

منبع: وب سایت افق فراویژن https://ofv-co.com/

کپی