اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

تصویربرداری «نابازیگر» با حضور ۶ بازیگر آغاز شد/ روایتی از یک سینماگر سفارشی‌ساز

تصویربرداری «نابازیگر» با حضور ۶ بازیگر آغاز شد/ روایتی از یک سینماگر سفارشی‌ساز

تصویربرداری فیلم «نابازیگر» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان با روایتی از یک سینماگر سفارشی‌ساز آغاز شد.

به گزارش ایران آنلاین ، حمیدرضا سنگیان کارگردانی فیلم نابازیگر درباره این فیلم گفت: فیلم نابازیگر پروژه پربازیگری است که تلاش شده تا در آن ستاره‌های فعال دهه‌های قبل سینما و تلویزیون به ایفای نقش بپردازند. کتایون امیرابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوونژاد، رامین پرچمی، هایده حائری و محمدحسین حسینی نخستین گروه بازیگران این فیلم هستند که تاکنون در این پروژه جلوی دوربین رفته‌اند.

نابازیگر روایتی از زندگی یک نویسنده و کارگردان سینماست که در پنج سال گذشته نتوانسته فیلمنامه‌ای بنویسید و فیلمی را کارگردانی کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: آریا پنج سال است که هیچ فیلمنامه‌ای ننوشته و فیلمی را کارگردانی نکرده است. او که در روابط زناشویی خود دچار چالش شده است، قبول می‌کند تا بعد از مدت‌ها به کمک یکی از شاگردانش فیلمنامه‌ای سفارشی برای یک نابازیگر را بنویسد که قرار است سرمایه‌گذار فیلم باشد. آریا باید فیلم‌نامه‌ای بنویسید که هم به دل خودش بنشیند هم نابازیگر را راضی نگه دارد... .

محمدحسین حسینی (سرمایه‌گذار)، الیاد فیروزآذر (مجری طرح)، السا فیروزآذر (مشاور کارگردان)، اشکان محمدی (مدیر فیلمبرداری)، محمدمهدی سجادی (دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز)، داریوش اسقایی (منشی صحنه) برخی از عوامل این فیلم را تشکیل می‌دهند. به زودی عوامل و بازیگران دیگر این فیلم نیز معرفی می‌شوند.


انتهای پیام/


 

 

کپی