اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
معاون پارلمانی رییس جمهور:

ساخت بارگاه شمس تبریزی از اولویت‌های دولت سیزدهم است

ساخت بارگاه شمس تبریزی از اولویت‌های دولت سیزدهم است

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: ساخت بارگاه شمس تبریزی در خوی، از اولویت‌های دولت است و باید عملیات اجرایی این بارگاه باشکوه هر چه زودتر تمام شود.

به گزارش ایران آنلاین،سیدمحمد حسینی روز جمعه در بازدید از مقبره شمس تبریزی در خوی افزود: با توجه به پیگیری‌های مستمر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی، این بارگاه احداث و تکمیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی مفاخر بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف دارد که شمس تبریزی از جمله مهمترین و مشهورترین آنها است.

معاون پارلمانی رییس جمهور اظهار کرد: باید مفاخر و بزرگان دین و عرفان را پاس داشت و جامعه و نسل جوان را با این مفاخر و ستارگان فرهنگ و دین و عرفان بیش از پیش آشنا کرد.

عادل نجف زاده، نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: اعتبار قابل توجهی در سفر هیات دولت برای احداث بارگاه شمس تخصیص داده شده است.

معاون پارلمانی رییس جمهور همچنین با حضور بر سر مزار شمس تبریزی ضمن نثار فانحه به این عارف والا ادای احترام کرد.

حسینی، همچنین از طرح توسعه بیمارستان آیت‌الله خویی و طرح تامین آب شرب شهرک ولیعصر خوی نیز بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رییس جمهور به همراه اعضای هیات دولت، امروز جمعه ۳۰ اردیبهشت در بیست و یکمین سفر استانی به آذربایجان غربی سفر کرد.

این سفر، بیست و یکمین سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت طی حدود ۹ ماه از شروع فعالیت دولت سیزدهم تاکنون است آیت الله سیدابراهیم رئیسی طی حدود ۹ ماه گذشته ۲۰ سفر استانی داشته و به استان‌های مختلف کشور سفر کرده است؛ در این سفرها هزاران طرح، صدها هزار میلیارد ریال اعتبار دریافت کرده‌اند.انتهای پیام/

 

 


 

کپی