اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
همزمان با سفر استانی رئیس جمهور به آذربایجان غربی

معاون پارلمانی رئیس جمهور وارد شهرستان خوی شد

معاون پارلمانی رئیس جمهور وارد شهرستان خوی شد

معاون امور مجلس رئیس جمهور همزمان با بیست و یکمین سفر استانی رئیس جمهور و دولت مردمی به استان آذربایجان غربی، وارد شهرستان خوی شد.

به گزارش ایران آنلاین،دکتر محمد حسینی در بدو ورود به خوی مورد استقبال مسئولین و مقامات محلی قرار گرفت.


بررسی نیازها و ظرفیت های این شهرستان، بازدید و بررسی وضعیت پروژه‌های نیمه تمام از جمله بیمارستان آیت‌الله خویی و دانشکده پزشکی،  بازدید از پروژه های آبرسانی کشاورزی، صنعتی و آب شرب شهرستان،  دیدار با اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا، بازدید از ظرفیت های فرهنگی و گردشگری مانند مقبره شمس تبریزی و جلسه شورای اداری از جمله مهمترین برنامه های  سفر دکتر حسینی به خوی است.


معاون رئیس‌جمهور همچنین سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه خوی خواهد بود و در ادامه سفر خود بعد از ظهر امروز عازم شهرستان چایپاره خواهد شد.


بازدید و بررسی طرح ها و پروژه های عمرانی، کشاورزی و خدماتی نیمه فعال این شهرستان، از جمله کارخانه آجر سفال و طرح های  عمرانی نیمه تمام وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو از جمله پایاب سد آغچای و خطوط انتقال و پمپاژ آن و نیز طرح آبیاری تحت فشار، بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) و دیدار و گفتگو با مردم، خانواده شهیدان و نخبگان و برگزیدگان از برنامه های سفر به این شهرستان است.


انتهای پیام/

 

کپی