اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

۸۷ درصد از مردم خراسان جنوبی مشمول دریافت یارانه شدند

۸۷ درصد از مردم خراسان جنوبی مشمول دریافت یارانه شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: حدود ۸۷ درصد از مردم خراسان جنوبی مشمول طرح مردمی سازی پرداخت یارانه هستند.

به گزارش ایران آنلاین، غلامرضا اشرفی با اشاره به اینکه ۲۳۴ هزارو ۲۳۰ خانوار خراسان جنوبی در اردیبهشت ماه یارانه دریافت کردند اظهار داشت: بالغ بر ۷۵۶ هزار نفر در اردیبهشت ماه مشمول دریافت یارانه شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی  گفت: خراسان جنوبی جزو استان‌های طراز اول برای دریافت یارانه نقدی است.

وی افزود:۹۳ هزار خانوار در خراسان جنوبی جزو دهک ۱  تا سوم  قرار گرفتند و به حساب سرپرستان خانوار به ازای هر نفر از افراد خانواده ۴۰۰ هزار تومان واریز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی  بیان کرد: بیش از ۱۴۰ هزار خانوار در استان جزو دهک‌های ۴  تا ۹ شناخته شدند که به حساب سرپرستان خانوار به ازای هر نفر از افراد خانواده  ۳۰۰ هزار تومان واریز شد.

اشرفی عنوان کرد: سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه هستند ابتدا برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری #کدملی۴۳۸۵۷۴*را شماره گیری کنند
وی افزود : سپس با مراجعه به آدرس اینترنتیmy.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی  گفت: زمان ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی در روز‌های ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت برای اعداد زوج و همچنین روز‌های ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت برای اعداد فرد از طریق این درگاه است.
انتهای پیام

کپی