اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

اختتامیه پویش سلام فرمانده در شهرستان قدس

اختتامیه پویش سلام فرمانده در شهرستان قدس
محمود غلامی خبرنگار

آیین اختتامیه پویش سلام فرمانده امروز یکشنبه 25اردیبهشت ساعت 5عصربا اجتماع بزرگ یاوران مهدی(عج) در استادیوم 25هزار نفری شهرداری قدس برگزار می شود.

 به گزارش ایران آنلاین ، حسین اشرفی رییس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهر قدس ضمن دعوت ازمردم برای حضور در این همایش فرهنگی و انقلابی با شکوه گفت : توسعه  و ترویج فعالیت فرهنگی  بسترساز شور و نشاط اجتماعی و هویت بخشی در جامعه است و پویش فرهنگی سلام فرمانده نیز در این مسیر و با این هدف برای نسل های دهه هشتاد و نود طراحی و اجرا شده است وی افزود: سمت و سوی فعالیت فرهنگی و هنری باید موجب افزایش علاقه و اشتیاق مردم و به ویژه نوجوانان و جوانان به سمت انقلاب و امام ورهبری و کشور عزیرمان ایران گردد و خوشبختاته پویش طرح «سلام فرمانده » به عنوان اثری ماندگار و فاخر با آهنگ و موسیقی جذاب و گیرا وتوام با آموزه های دینی در این زمینه بسیار موفقیت آمیز بوده و لازم است در گام دوم انقلاب ودر راستای جهاد تبیین این نوع فعالیت های فرهنگی  حمایت و تقویت شود.
اشرفی اضافه کرد: شهرقدس دارای ظرفیت های بالای فرهنگی  وهنری و نوجوانان و‌جوانان مستعد و توانمندی است که درصورت شناسایی ،پرورش وتقویت این ظرفیت ها و رفع موانع شاهد شکوفایی استعدادهای فرهنگی در این شهر خواهیم بود.
شایان ذکراست همزمان با انتشار نماهنگ سلام فرمانده ، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس با مشارکت اداره آموزش و پرورش شهرستان قدس اقدام به برگزاری پویش سلام فرمانده در شهرستان قدس کرد. از  ابتدای انتشار فراخوان، بسیاری از نوجوانان، کودکان و بالاخص دهه نودی ها، بخش‌هایی از این نماهنگ را خوانده و فیلم آن را به سازمان ارسال کردندوامروز اختتامیه این پویش با حضور ابوذر روحی سازنده اثر فاخر سلام فرمانده در استادیوم ۲۵ هزار نفری شهدای شهر قدس برگزار می گردد.

کپی