اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تقدیر استاندار ایلام از همراهی خوب رسانه ها

تقدیر استاندار ایلام از همراهی خوب رسانه ها
محمدکریم ویسی خبرنگار

استاندار ایلام از رسانه ها و اصحاب رسانه استان به خاطر همکاری بسیار خوبی که در خصوص اطلاع رسانی هدفمندی یارانه ها داشته‌اند تقدیر و تشکر کرد.

 به گزارش ایران آنلاین ، دکتر حسن بهرام نیا در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: هر رسانه ای با توجه به نفوذی که در جامعه دارد در جهت تبیین موضوع ورود مثبت داشته باشد.
وی اظهار داشت: رسانه های استان همواره در خدمت نظام و مردم بوده اند و به هنگام تأثیرگذاری در راستای رسالت قلم حق مطلب را ادا کرده‌اند که از این بابت از همه آنها تقدیر  تشکر می کنم.
استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بیشترین تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در سطح کشور مخصوص استان ایلام است، تصریح کرد: مانع ایجاد کردن مدیران برای واحد‌های تولیدی هنر نیست و رسانه ها در تبیین طرح اصلاح ساختار اقتصادی دولت را یاری کنند.
وی با تأکید بر این که پیمانکارانی که حساب بانکی در استان ندارند حق فعالیت نخواهند داشت، گفت: هنر مدیران الزام شرکت ها و پیمانکاران فعال در استان به پرداخت مالیات در استان و فعال نمودن حساب های بانکی است.
بهرام نیا افزود: توجه به واحدهای کوچک و تازه تأسیس و مانع تراشی برای فعالیت این واحدها که هنر نیست بلکه باید شرکت ها و پیمانکارانی که گردش مالی هزار میلیاردی دارند ملزم به بازکردن حساب بانکی در استان شود چرا که این کار می تواند دست بانک ها را برای ارائه تسهیلات و خدمات به مردم بازتر کند.
استاندار ایلام با بیان این که بیشترین تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در سطح کشور مخصوص استان ایلام است، افزود: در بحث تبدیل وضعیت ایثارگران معاونت توسعه به خوبی ورود کرده و در مقیاس ملی ایلام بهترین استانی بوده که ایثارگران را ساماندهی نموده است.
وی در خصوص تکریم و پیگیری مطالبات ایثارگران و خانواده های معظم شهدا در استان تأکید کرد: تکلیف کرده‌ایم که مدیران کل در سطح استان عنایت ویژه ای به فرزندان معزز شاهد و ایثارگر داشته باشند و مسئول پیگیری این اقدام هم خود مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد بود.
دکتر بهرام نیا در خصوص بحث منابع انسانی در دستگاه‌های اجرایی گفت: هیچ دستگاهی اجازه جذب نیرو را ندارد مگر اینکه با مجوز سازمان اداری و استخدامی و همچنین درصورت تأمین منابع آن از طریق برنامه و بودجه صورت گیرد.
نماینده عالی دولت در استان در خصوص تبیین و اطلاع رسانی طرح هدفمندی یارانه ها بر لزوم ارائه این برنامه برای مردم و اطلاع رسانی لازم تأکید و تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی علاوه بر اطلاع رسانی به جامعه هدف برای کارکنان و زیرمجموعه از جمله مدیران شهرستانی نشست هایی در این خصوص داشته باشند‌.

کپی