اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف 117 تن کالای خارج از شبکه توزیع در نجف آباد

کشف 117 تن کالای خارج از شبکه توزیع در نجف آباد

فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از کشف بیش از 117 تن کالای اساسی، خارج از شبکه توزیع در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ "میثم گوهری آرانی" بیان داشت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر دپوی کالاهای اساسی خارج از شبکه توزیع و مصرفی در یک کارگاه بسته بندی مواد غذایی، این موضوع در راستای تداوم اجرای طرح پیشگیری و مقابله مقتدرانه با محتکران و مفسدان اقتصادی در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پس از انجام تحقیقات مقدماتی و کسب اطمینان از درستی گزارش های دریافتی، طی هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت  در محل حاضر شده و در بازرسی های به عمل آورده بیش از 117 تن کالای اساسی دپو شده شامل روغن، برنج و شکرخارج از شبکه توزیع کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد، ارزش کالاهای مکشوفه را در این عملیات برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر 17 میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این راستا یک نفر دستگیر  و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد .
این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر تلاش‌های مستمر پلیس در برخورد با محتکران و مخلان نظام اقتصادی از مردم خواست در صورت اطلاع از هرگونه احتکار و قاچاق کالا، مراتب را از طریق سامانه تلفنی  110 به پلیس اطلاع دهند.

کپی