اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رقابت عشقی با گروگانگیری گره خورد

رقابت عشقی با گروگانگیری گره خورد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو زورگیر که با تهدید سلاح گرم درمحدوده پاکدشت اقدام به زورگیری، آدم ربایی و سرقت تلفن همراه جوان 20 ساله ای کرده بودند، خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین،  سرهنگ  "دوستعلی جلیلیان" اظهار داشت: در پی مراجعه جوانی 20 ساله  به کلانتری 174 قیامدشت در خصوص آدم ربایی و سرقت تلفن همراه  در محدوده پاکدشت با توجه به اینکه محل سرقت خارج از حوزه استحفاظی شهرستان ری و در محدوده فرمانده انتظامی شرق استان تهران بود اما با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری قیامدشت قرار گرفت.
وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی سارقان در محدوده پاکدشت شناسایی و طی یک عملیات ضربتی و مقتدرانه در حالی که یکی از سارقان با استفاده از سلاح سرد قمه به ماموران حمله ور شده بود، پس از مهار متهم، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه گوشی سرقت شده از متهمان کشف شد گفت: در تحقیقات انجام شده متهمان به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را از این کار رقابت عاشقانه بیان کردند که پس از اخذ شکایت از شاکی، پایان تحقیقات و تشکیل پرونده، متهم تحویل مرجع قضائی شد.

کپی