اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

شهادت جوان مجروح فلسطینی در قدس اشغالی

شهادت جوان مجروح فلسطینی در قدس اشغالی

یک جوان فلسطینی که چند روز پیش در درگیری‌های مسجدالاقصی توسط نظامیان صهیونیست زخمی شده بود، امروز (شنبه) بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

به گزارش ایران آنلاین، «ولید الشریف» جوان ۲۳ ساله فلسطینی که در درگیری‌های مسجد الاقصی در سومین جمعه ماه مبارک رمضان مجروح شده بود، صبح امروز (شنبه) بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

منابع فلسطینی می‌گویند که ولید الشریف بر اثر خونریزی شدید مغزی و شکستگی جمجمه به شهادت رسید و در زمان بازداشت درمان‌های اولیه را دریافت نکرده بود.

در روزهای اخیر و با کشته شدن «شیرین ابو عاقله» خبرنگار شبکه الجزیره در جنین، درگیری میان فلسطینیان و نظامیان اسرائیلی بویژه در محل کشته شدن ابوعاقله شدت پیدا کرده است.

نظامیان صهیونیست بامداد چهارشنبه شیرین ابوعاقله را هنگام پوشش درگیری صهیونیست‌ها با فلسطینی‌ها در نزدیک اردوگاه جنین در کرانه باختری رود اردن با شلیک مستقیم تیر و عامدانه به قتل رساندند که با موج محکومیت‌های جهانی روبرو شد.

پیکر خبرنگار شبکه تلویزیونی الجزیره که به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست جان باخت، روز پنجشنبه با حضور گسترده مردم و مقامات فلسطین در کرانه باختری رود اردن تشییع شد.


انتهای پیام/

 

 

کپی