اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی ملارد

تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی ملارد
محمود غلامی خبرنگار

درجلسه ای با حضور معاون عمرانی فرمانداری و شهردار ملارد بر هماهنگی و تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام سالجاری و اجرای طرح های عمرانی وسرمایه گذاری تاکید شد.

محمد بهمنی شهردار ملارد با بیان این مطلب گفت :با تعامل و هماهنگی شورای شهر ودستگاه های شهرستانی ، اجرا، تکمیل ومطالعه و ارزیابی طرح های عمرانی زیربنایی  با هدف ارتقاء کیفیت خدمات رسانی در سالجاری تسریع می شود.
وی افزود:  تکمیل پروژه های نیمه تمام چون ساختمان آتش نشانی ، پارکینگ طبقاتی و خانه فرهنگ ومطالعه و ارزیابی پروژه های زیربنایی وعمرانی همچون تقاطع غیرهمسطح سه راه اندیشه ،احداث کمربندی غربی شهر ملارد ،تعریض محور ملارد به صفادشت ،اصلاح هندسی و تعریض چهارراه ملارد و پیگیری اجرای طرح های سرمایه گذاری شامل بازارچه بلوار الغدیر ، برج مسکونی و اداری - تجاری نبش مطهری شرقی و بلوار رسول اکرم از جمله طرح های زیربنایی بود که در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.
بهمنی با اشاره به ساختمان در دست اجرای آتش نشانی نیز گفت :ساختمان آتش نشانی بلوار الغدیر به مساحت 3400 مترمربع با زیربنای 3510 مترمربع  ودریک طبقه همکف و سه طبقه اداری و یک سوله آشیانه خودرو امدادرسان با امکانات و تجهیزات  پیشرفته با 90درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله ساخت قرار دارد ودر هفته دولت آماده بهره برداری خواهد بود.
وی افزود: با توجه به افزایش جمعیت ، توسعه شهرنشینی و بلند مرتبه سازی ، ضرورت احداث ساختمان بزرگ و مجهز آتش نشانی دردستور کار شهرداری قرار گرفت که به عنوان هسته اصلی و مدیریتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  ایفا نقش خواهد کردودر شرایط اضطراری و بحرانی در مقام پشتیبانی دیگر ایستگاه های آتش نشانی فعال خواهد شد.
وی اضافه کرد: ایمنی شهر و شهروندان از اهداف مهم برنامه ریزی و طراحی شهری است و در کنار آموزش همگانی و مشارکت مردمی، توسعه و تجهیز مراکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر نیز در برنامه ریزی مدیریت شهری قرار دارد تا در شرایط بحرانی و بروز حوادث و سوانح اقدامات امدادو نجات به فوریت انجام گیرد.

کپی