اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس در گفت‌و‌گو با «ایران»:

در شرایط کنونی بسته شدن پنجره مهم نیست

در شرایط کنونی بسته شدن پنجره مهم نیست
محمدمحمدی سدهی

لیگ برتر بیست و یکم به ایستگاه پایانی نزدیک می‌شود و در این بین رقابت اصلی برای فتح جام بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس است. البته آبی‌ها شرایط بهتری دارند و با 6 امتیاز اختلاف در 4 هفته باقیمانده شانس بیشتری نسبت به رقیب سنتی‌شان برای قهرمانی دارند. در این بین پرسپولیس با برخی مسائل از جمله بسته شدن پنجره باشگاه به‌دلیل بدهی 86 هزاردلاری به آنتونی استوکس و شایعاتی در خصوص تغییر سرمربی تیم روبه‌رو است.

روزنامه ایران: محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار «ایران» در خصوص بسته شدن پنجره باشگاه بیان داشت: «در حال حاضر اولویت باشگاه بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نیست و ما براساس اولویت‌های‌مان برنامه‌ریزی می‌کنیم و کارها را جلو می‌بریم. در شرایط کنونی بسته شدن یا باز بودن پنجره فرقی به حال‌مان ندارد چرا که در فصل نقل و انتقالاتی نیستیم که بخواهیم اولویت اصلی‌مان را روی این موضوع بگذاریم.» البته بسته‌ شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس تبدیل به اتفاقی تکراری در این باشگاه شده است. او در خصوص این موضوع که باشگاه به بوژیدار رادوشوویچ هم بدهکار است و این دروازه‌بان کروات هم به فیفا شکایت کرده و باشگاه باید حدود 900 هزار دلار به این بازیکن بدهد، گفت: «این‌گونه نیست که بخواهیم بدهی‌های خارجی‌مان را فراموش کنیم و در موعد مقرر باشگاه اقداماتی در این خصوص انجام خواهد داد و بدهی این بازیکنان پرداخت می‌شود تا پنجره باشگاه باز شود.

هواداران نگران نباشند و مدیران باشگاه اولویت‌هایی دارند که براساس آن اقدامات لازم را انجام خواهند داد.»معاون باشگاه پرسپولیس درباره سؤالی مبنی بر اینکه در حال حاضر با توجه به مشکلات زیادی که باشگاه دارد، اولویت اصلی چیست؟ پاسخ داد: «مهم‌ترین موضوع پرداخت بدهی به بازیکنان و کادرفنی تیم است. خوشبختانه از نظر مالی مشکلی برای پرداخت بدهی بازیکنان و کادر فنی نداریم و کارها توسط امور مالی باشگاه در حال انجام است تا هرچه زودتر پرداختی داشته باشیم. کارگروه اقتصادی در باشگاه فعال است و با توجه به واریزی که باشگاه داشته، مشکلی بابت پرداخت بدهی به بازیکنان که برای تیم تلاش زیادی می‌کنند، نداریم.» محمدی صحبت‌های خود را این گونه ادامه داد: «10 درصد از سهام پرسپولیس واریز شده و البته هدف ما این نیست که اصل این مبلغ برداشت شود چرا که این مبلغ امانتی است که هواداران عاشق در اختیار باشگاه قرار داده‌اند. هدف ما این است که از این مبلغ درآمدزایی داشته باشیم تا مشکلات مالی باشگاه برطرف شود. بازیکنان تیم تا به اینجا تمام تلاش خود را انجام داده‌اند و هنوز امیدواریم که فصل به‌خوبی برای پرسپولیس به پایان برسد.» او در خصوص حمایت باشگاه از یحیی گل‌محمدی و شایعاتی که در خصوص برکناری او به گوش می‌رسد، افزود: «هواداران باید هوشیار باشند و به این شایعات توجه نکنند. هواداران نباید به این شایعات اهمیت دهند.

هیچ بحثی برای تعویض سرمربی در باشگاه نداریم. اولویت باشگاه حمایت همه‌جوره از کادرفنی است. هواداران هم هوشیار باشند و بدانند برخی خبرها هدفمند منتشر شده است. مدیریت باشگاه خیلی محکم پشت یحیی ایستاده است.»معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط پیش روی تیم در 4 هفته باقیمانده و شانس سرخ‌ها برای کسب عنوان قهرمانی اظهار داشت: «هنوز هم شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی داریم و ناامید نیستیم. 4 بازی در پیش داریم و تا بازی چهارم با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا به این مهم برسیم. تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان خوبی در اختیار داریم و می‌توانیم تا آخرین بازی بجنگیم. فوتبال است و اتفاقات زیادی در آن می‌افتد و می‌توان انتظار داشت که شرایط به گونه دیگری رقم بخورد.»محمدی در خصوص بازی‌های پیش‌روی پرسپولیس اظهارداشت: «همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند اما ما پرسپولیس هستیم و پرسپولیس همیشه نشان داده که در شرایط سخت می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد. در سال‌های اخیر 2 بار فینالیست آسیا شدیم و 5 قهرمانی در لیگ داریم؛ این نتایج بسیار درخشانی است و پرسپولیس دوره درخشانی را پشت‌سر گذاشته و حالا هم این نتایج را تکرار خواهد کرد. بازی بعدی ما با سپاهان است که این تیم جزو تیم‌های خوب لیگ است اما همان‌گونه که گفتم ما هم پرسپولیس هستیم و برای برد مقابل این تیم به میدان می‌رویم.» او که سابقه بازی در استقلال را دارد پیش از حضور در پست معاونت باشگاه با انتقاداتی از سوی هواداران پرسپولیس روبه‌رو شد. معاون باشگاه پرسپولیس در این خصوص بیان کرد: «تمام انتقادها را با احترام گوش می‌دهم اما هیچ پاسخی در خصوص این موضوع ندارم. هر انسانی حق انتقاد دارد و می‌تواند نسبت به موضوعی ناراحت شود و نظرات شخصی خود را بیان کند اما در حال حاضر من در خدمت پرسپولیس هستم و تمام تلاشم را می‌کنم تا در حوزه مدیریتی باشگاه بهترین عملکرد را داشته باشم.»

خبر
عیادت مدیرعامل پرسپولیس از امیری و آل‌کثیر

عیسی آل‌کثیر روز سه‌شنبه از ناحیه زانو و رباط صلیبی و وحید امیری دیروز (چهارشنبه) از ناحیه کمر تحت عمل جراحی قرار گرفتند. براساس گفته پزشک پرسپولیس، امیری 3 ماه دیگر به میادین بازمی گردد. در این بین، رضا درویش که در روزهای گذشته نیز پیگیر وضعیت پزشکی این دو بازیکن بود، دیروز در بیمارستان از آنها عیادت کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

کپی