اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سارق مسافر نما با 20 فقره سرقت در تله پلیس

سارق مسافر نما با 20 فقره سرقت در تله پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهرو میمه گفت: فردی که در پوشش مسافر با تهدید سلاح سرد از رانندگان مسافرکش سرقت می کرد در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر و به 20 فقره سرقت اعتراف کرد.

 به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "علی صادقی " بیان داشت: در پی وصول چندین فقره پرونده سرقت به از خودروهای مسافرکش، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پس از دریافت اظهارات شاکیان و انجام یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی سرانجام هویت اصلی سارق را به دست آورده و طی هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی  وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه عنوان داشت: متهم در تحقیقات صورت گرفته هنگامی که با مدارک و مستندات ارائه شده از سوی کارآگاهان مواجه شد لب به اعتراف باز کرده و به 20 فقره سرقت اقرار کرده و عنوان کرد که  به عنوان مسافر در خودروهای مسافرکش  که اغلب رانندگان آنها افراد مُسن بودند سوار شده و در جایی خلوت از طریق تهدید با سلاح سرد،  گوشی تلفن همراه و پول های رانند گان آنها را سرقت می کرده و اموال مسروقه را به 2 مالخر می فروخته است.
سرهنگ صادقی از دستگیری 2 مالخر و کشف  تعدادی گوشی تلفن همراه  مسروقه و چند قبضه سلاح سرد از مخفیگاه آنان خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند .

کپی