اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

فتح‌الله زاده: آبروی فوتبال ایران را در نظر بگیرید

فتح‌الله زاده: آبروی فوتبال ایران را در نظر بگیرید

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: چند نفر از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، دوستان و شاگردهای ما هستند و باید بزرگوارانه و از موضع بالاتر به قضیه نگاه کنند. بهتر است آبروی فوتبال ایران در نظر گرفته شود و تکروی‌ها و منیت‌ها کنار برود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا/ علی فتح‌الله ‌زاده امروز سه‌شنبه در حاشیه نشست مدیران سابق ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال درباره روش خصوصی‌سازی این باشگاه‌ها، اظهار داشت: هدفمان این است که خصوصی‌سازی بر اساس هوادار محوری باشد. برند این ۲ باشگاه برای هواداران است. آنها در سرما و گرما از تیم‌هایشان حمایت کرده‌اند. اینطور نباشد که آنها زحمت بکشند و افرادی سر سفره‌ی حاضر بیایند و تصمیمات نادرست اتخاذ کنند.

وی درباره وضعیت استقلال و قرار گرفتن این تیم در صدر جدول با فرهاد مجیدی تصریح کرد: آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر فرهاد مجیدی در کنار من کاپیتان تیم بود. الان هم بعد از ۱۰ سال می‌خواهد جام را به وریا غفوری بدهد.

بعد از ۱۰ سال می‌روم به استادیوم تا بازهم جام قهرمانی را ببینم. وقتی هوادار می‌آید استادیوم جلوه‌ی دیگری پیدا می‌کند. استقلال و پرسپولیس بدون هواداران هیچ چیز نیستند.

فتح‌الله زاده در پایان درباره وضعیت آشفته مدیریت فدراسیون فوتبال اذعان داشت: متاسفم که بعد از چندین سال سابقه فوتبالی هیات رییسه فدراسیون فوتبال اینقدر کوچک بسته می‌شود. چند ماه دیگر باید به بزرگترین رویداد فوتبالی برویم. چند نفر از اعضای هیات رییسه دوستان و شاگردهای ما هستند. باید بزرگوارانه و از موضع بالاتر به قضیه نگاه شود. باید آبروی فوتبال ایران در نظر گرفته شود و تکروی‌ها و منیت‌ها کنار بروند. علمای موجود بیایند و تیم ملی را بدرقه کنیم تا با آرامش خاطر به مصاف بزرگان جهان برویم.

/انتهای پیام

کپی