اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کویرتایر؛ واحد نمونه درعرصه ایمنی و بهداشت حرفه ای خراسان جنوبی

کویرتایر؛ واحد نمونه درعرصه ایمنی و بهداشت حرفه ای خراسان جنوبی
محمد قربانی خبرنگار

در همایش بزرگداشت روز جهانی بهداشت حرفه ای،از شرکت کویرتایر به عنوان واحد نمونه درعرصه ایمنی و بهداشت حرفه ای خراسان جنوبی تجلیل وقدردانی شد.

 به گزارش ایران انلاین ،در این همایش لوح تقدیر واحد نمونه ایمنی و بهداشت حرفه ای به آقای مهندس محمد ولی احمدی مدیر واحد ایمنی ،بهداشت ومحیط زیست شرکت کویرتایر اعطا شد.
دراین همایش شعار امسال روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای با عنوان " برای تحقق فرهنگ ایمنی وبهداشت حرفه ای بیائید با همدیگر کار کنیم " تبیین شد.
در این مراسم که بیش از 70 نفرازکارشناسان بهداشت حرفه ای و بازرسان کار شهرستانهای استان و مسئولان ایمنی و بهداشت حرفه ای صنایع و معادن سطح استان حضورداشتند، چالشها ، راهکارها و انتظارات حوزه بازرسی بهداشت وایمنی کار بیان گردید.
در پایان از 6 نفر بازرسان و کارشناسان بهداشت حرفه ای برگزیده شاغل در ادارات کار و شبکه های بهداشت ودرمان شهرستان های استان و همچنین 6 نفر از مسئولین بهداشت حرفه ای و ایمنی شاغل در کارگاهها وکارخانجات استان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
همایش بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای و تقدیر از فعالان و برگزیدگان عرصه ایمنی و بهداشت حرفه ای استان خراسان جنوبی با همکاری  و مشارکت اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و انجمن صنفی مسئولین ایمنی و بهداشت  استان خراسان جنوبی در محل سالن اجتماعات حوزه معاونت بهداشتی  برگزار گردید.

کپی