اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

کنست دو طرح عدم اعتماد به دولت بنت را رد کرد

کنست دو طرح عدم اعتماد به دولت بنت را رد کرد

کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی دو طرح پیشنهادی عدم اعتماد به دولت "نفتالی بنت" نخست وزیر این رژیم را رد کرد.

به گزارش ایران آنلاین، وبسایت پارلمان رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کنست (دیروز) دو طرح عدم اعتماد به دولت فعلی (این رژیم) که توسط مخالفان بنت ارائه شده بود را رد کرد.

بنا به این گزارش، طرح پیشنهادی اول حزب لیکود (به ریاست نتانیاهو) پس از رای مثبت ۵۲ نماینده و ۶۱ مخالف و طرح پیشنهادی دوم ارائه شده توسط حزب شاس با ۵۶ رای مخالف و  ۵۲ رای موافق رد شده است.

شبکه ۱۲ تلویزیون صهیونیستی هم اعلام کرد که دو طرح پیشنهادی برای سلب اعتماد از کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید رای نیاورده است.

"ایمن عوده" رئیس فهرست مشترک احزاب عربی هم پس از دادن رای منفی به این دو طرح پیشنهادی، گفت: از هر اقدامی که بنیامین نتانیاهو را به قدرت بازگرداند، حمایت نخواهد کرد.

«بنیامین نتانیاهو» رئیس جناح اپوزیسیون رژیم صهیونیستی خواهان استعفای کابینه «نفتالی بنت» نخست وزیر این رژیم می باشد و مدعی شده که می خواهد با کابینه جدیدی که تشکیل می دهد به مقابله با جنبش مقاومت فلسطین بپردازد و به زعم خود دوباره امنیت در اراضی اشغالی را تامین کند.

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه در صفحه توئیتر خود به شدت از عملکرد کابینه بنت در مقابله با جنبش حماس و تأمین امنیت شهرک‌نشینان صهیونیست انتقاد و گفته بود که برای مقابله با حماس باید ابتدا کابینه بنت استعفا دهد.


انتهای پیام/


 

 

کپی