اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با دانش آموز ملی پوش بسکتبال

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با دانش آموز ملی پوش بسکتبال
مهین حیدری خبرنگار

مدیر آموزش و پرورش هرمزگان در دیدار با دانش آموز ملی پوش زیر ۲۳ سال بسکتبال کشور، گفت: بی تردید موفقیت غزل محسنی، نشان از سخت کوشی و پشتکار بوده و می‌توان از این دانش آموز موفق به عنوان الگویی مناسب برای سایر دانش آموزان نام برد.

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین در هرمزگان، محمد قویدل، ضمن ابراز خرسندی از انتخاب و فعالیت غزل محسنی در تیم ملی بسکتبال کشور اظهار داشت: باعث افتخار است که دانش آموزان هرمزگانی همانگونه که در عرصه های علمی می درخشند، در زمینه های ورزشی نیز به موفقیت های بزرگی دست یافته اند.

وی در ادامه افزود: در راه رسیدن به موفقیت مشکلات زیادی بر سر راه  انسان قرار می گیرد و انسان های موفق از این مشکلات نمی هراسند، و این دانش آموز موفق نشان داد که در سایه تلاش، موفقیت دور از دسترس نیست.

قویدل در ادامه افزود: با توجه به جمعیت حداکثری نوجوانان و جوانان و ظرفیت بالای پرورش ورزشکاران در همه رشته های ورزشی، استعدادیابی و ورود به ورزش حرفه ای دانش آموزان گامی بلند در شناسایی و هدایت این نسل در عرصه های مهم ورزش کشور است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در پایان ضمن آرزوی موفقیت و کسب رتبه های برتر جهانی برای این دانش آموز گفت: سعی و تلاش اداره آموزش و پرورش در برطرف کردن مشکلات و موانع تحصیل ورزشکاران، رسیدن به موفقیت های ورزشکاران دانش آموز را بیشتر می کند و این ورزشکاران می توانند با آرامش خاطر تحصیل و ورزش را در کنار هم ادامه دهند.

گفتنی است؛  غزل محسنی ملی پوش زیر ۲۳ سال رشته بسکتبال کشور در مقطع دوازدهم رشته علوم انسانی مدرسه شهید علی یاس شهرستان بندرعباس تحصیل می کند.

کپی