اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مرتضوی: پیگیری مصوبات سفرهای استانی شرط لازم است

مرتضوی: پیگیری مصوبات سفرهای استانی شرط لازم است

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: پیگیری مصوبات سفرهای استانی شرط لازم و کافی است و انتظار این است تعاملات خود را با حوزه سامد تقویت کنید.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا/ سید صولت مرتضوی روز یکشنبه در دومین نشست هم اندیشی با نمایندگان وزارتخانه ها در سفرهای استانی و مدیران کل حوزه وزارتی و بازرسی دستگاه های اجرایی با موضوع ارتباطات مردمی خطاب به آنها گفت: شما پیشانه پیشانی دولت هستید و دولت صرف به معنای قوه نیست دولت یعنی حاکمیت و شما محل مراجعه مردم هستید.

مرتضوی افزود: باید ارتباطات را با مردم قوی کنیم و سفرهای استانی این است که به ما بیاموزد آنچه هست، همان مردم هستند.

وی افزود: پیگیری مصوبات سفرهای استانی شرط لازم و کافی است و انتظار این است تعاملات خود را با حوزه سامد تقویت کنید و پاسخگو باشید آنکه مسوول است باید پاسخگو باشد و همه باید پاسخگو باشند.

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: باید پیشخوان خدمت درست کرد تا مردم بدون واسطه مسایل خود را بیان کنند.

مرتضوی افزود: این نشست ها برای میز خدمت و پاسخگویی به مشکلات مردم است و در سفرهای استانی حوزه ارتباطات مردمی تمام قد وارد می شوند و دستگاه های اجرایی را وارد استان می کنند تا به سوال ها و نیازهای مردم پاسخ دهند. 

معاون رییس جمهور ادامه داد: بخش قابل توجهی از مشکلات مردم حل می شود و بخشی از مباحث درباره ارتباط تلفنی و ارسال پیامک و ارسال نامه است و دفتر ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری به تفکیک به وزارتخانه ها ارسال می کند و آنها مکلف به بررسی  و اقدام هستند.

مرتضوی درباره برگزاری نشست امروز توضیح داد برگزاری این نشست با هدف هماهنگی جدیدی است تا پاسخگویی به مردم روان تر شود و یک ارزیابی از دستگاه های اجرایی در حال انجام است که نتیجه آن از سوی مرکز ارتباط مردمی نهاد اعلام می شود.

/انتهای پیام

کپی