اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

صهیونیستها برای مقابله با فلسطینی ها گارد جدید سرکوب تشکیل می دهند

صهیونیستها برای مقابله با فلسطینی ها گارد جدید سرکوب تشکیل می دهند

همزمان با همرسانی ویدئویی از توحش اشغالگران صهیونیستی علیه یک زن فلسطینی که پرچم این کشور را برافراشته بود، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، امروز یکشنبه برای تشدید سرکوب ها، دستور تشکیل «گارد ملی غیر نظامی» برای خنثی کردن اعتراض های مردم فلسطین را صادر کرد.

به گزارش ایران آنلاین، «نفتالی بنت» دستور تشکیل یک گارد ملی غیر نظامی شامل مرزبانان و نیروهای ذخیره و داوطلبان آموزش‌دیده را در دوره آتی برای مقابله با آنچه عملیات‌های فلسطینی‌ها، خوانده شده است، صادر کرد.

امروز ویدئویی در فضای مجازی همرسانی شد که نشان می‌دهد اشغالگران صهیونیستی به یک زن فلسطینی که پرچم فلسطین را برافراشته بود به طرز وحشیانه‌ای هجوم بردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نیروهای اشغالگر صهیونیستی عصر شنبه در مسیر بازگشت از راهپیمایی فلسطینی ها، در روستای «بروه» در شهر «عکا» به یک زن فلسطینی که پرچم فلسطین را برافراشته بود به شیوه‌ای وحشیانه حمله کردند.

منابع خبری فلسطینی شنبه شب خبر دادند که مردم فلسطین با برگزاری راهپیمایی، بار دیگر از یحیی السنوار رهبر حماس حمایت و اعلام کردند، تهدید ترور رهبران مقاومت، منطقه را برای رژیم صهیونیستی به جهنم تبدیل خواهد کرد.

این اقدام مردم فلسطین در پاسخ به تهدیدات اشغالگران صورت گرفت.

در این راهپیمایی که مردم فلسطین حمایت و بیعت خوداز السنوار را اعلام کردند، درشهر خان یونس در جنوب نوار غزه برگزار شد و در آن هزاران تن از جوانان پرشور فلسطینی حضور یافتند.


انتهای پیام/


 

کپی