اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
رصد توییتری نمایندگان؛

بانیان وضع موجود ژست طلبکار نگیرند

بانیان وضع موجود ژست طلبکار نگیرند

شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه نظرات خود را درباره حذف ارز ترجیحی، بانیان وضع موجود، طرح نظام نامه برنامه و بودجه ریزی کشور، ارائه کالابرگ الکترونیک، مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی، کارت نان فتوشاپی و کارگزاران شکم سیر بیان کردند.

به گزارش ایران آنلاین، حسین حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم در توییتی عنوان کرد: با پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، درصورت حمایت، ایران تا سال ۱۴۲۰ محور انرژی در جهان خواهد بود.

علی بابایی کارنامی ‌‏نماینده مردم ساری و میاندرود توییت کرد: مردم بابت معیشت و اقتصاد مطالبات و سوالات بحقی دارند؛ اما این دلیل نمی‌شود بانیان وضع موجود به دنبال تطهیر خود و تغییر وضعیت از بدهکار به طلبکار بوده و در مناظرات ۱۴۰۴ طوری ژست بگیرند که گویی مملکت را گلستان تحویل داده‌اند.

زهره الهیان دیگر نماینده تهران در توییتر با هشتگ داوطلبان، نوشت: روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر روز تکریم از ایثار، فداکاری و نوع دوستی زنان و مردانی ست که از خودگذشتگی و تسکین آلام انسانها همواره دغدغه آنان است. ضمن خدا قوت به کارکنان و داوطلبان فداکار جمعیت هلال احمر این روز را صمیمانه به این عزیزان تبریک می گویم.

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در توییتی عنوان کرد: فردا روز سرنوشت‌سازی برای مجلس و کشور است، شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها، حرکت در مسیر درستی است که به طرز چشم‌گیری از ایجاد رانت‌ و فساد جلوگیری خواهد کرد. در عجبم چرا برخی افراد منتسب به جریانی خاص در مجلس، تمام قد ایستاده‌اند تا این طرح رای نیاورد!

محسن زنگنه نماینده مردم تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات در حساب مجازی خود توییت کرد: بعد از گذشت نیم قرن از تصویب قانون برنامه و بودجه کشور، از فردا کمیته "اصلاح ساختار بودجه" بررسی اصلاح این قانون را تحت عنوان "طرح نظامنامه برنامه و بودجه ریزی کشور" آغاز می کند. از همه صاحب‌نظران و نمایندگان ادوار جهت اظهار نظر دعوت می گردد.

مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در توییتر نوشت: قانون مجلس حذف ارزترجیحی را فقط درصورت ارایه کالابرگ الکترونیک با قیمت شهریور ۱۴۰۰ اجازه داده است. پرداخت نقدی  به جای کالابرگ با گذشت زمان قدرت خرید مردم را کاهش خواهد داد. مجلس بر اجرای قانون برای آرامش معیشتی مردم اصرار دارد.

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در رشته توییتی عنوان کرد: آقای مسیح مهاجری مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز به یاوه‌گویی علیه دولت سیزدهم پرداخته و گفته آقای رئیسی کنار برود و کار را به اهلش بسپارد! این سخن را از ما بشنود!

وی اضافه کرد: جناب مهاجری! شما ۴۰ سال است روزنامه جمهوری اسلامی میراث شهید مظلوم بهشتی را گروگان گرفته‌اید و در این مدت آن را بارها به پای غرب‌گرایان و لیبرال‌ها و مدعیان اصلاحات و اعتدال‌گرایان و سازشکاران به حراج گذاشته‌اید. در ۸ سال دولت لیبرالِ مدعی اعتدال و در مقابل آن همه خرابکاری و کوچک کردن بی‌سابقه سفره مردم حتی یکبار هم چنین سخنی بر زبان نیاوردید! و اکنون در ۸ ماه دولت انقلابی و مردمی آقای رئیسی گستاخانه به مهمل‌گویی روی آورده‌اید. دیگر بس است!

تاج‌الدینی خطاب به مهاجری خاطرنشان کرد: شما عمری از کیسه انقلاب خوردید و حالا رئیس جمهوری را که منش انقلابی و مردمی دارد، ناجوانمردانه تخریب می‌کنید و با بی‌انصافی کامل هر روز او را می‌کوبید. وقت آن رسیده که روزنامه را به میراث‌داران واقعی شهید بهشتی نماد مبارزه با جریان لیبرال و سازشکار؛ یعنی به انقلابی‌های ولایی تحویل دهید و بیش از این رسوایی ببار نیاورید.

‌‏مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم توییت کرد: با دیدن این کارت نان فتوشاپ شده و دقت در تک‌تک کلمات آن، می‌توان به عمق برنامه‌ریزی معاندان انقلاب پی‌برد. منتظر عکس‌العمل بی‌بی‌سی بودم که دیدم شروع کرده به لجن پراکنی. متاسفانه صحبت‌های غیر واقع برخی از خودی‌ها دل انسان رو به درد میاره.

وی افزود: بهترین آب روی این آتش فتنه، تبین واقعیت‌ها و صحبت رودرو با مردم هستش، کاری که معاونان رئیس جمهور و معاون وزیر اقتصاد انجام دادن.

بانیان وضع موجود ژست طلبکار نگیرند/ماجرای کارت نان فتوشاپ شده

سیدمصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در توییتر نوشت: وای بر کسانی که مقدسات را ابزار توجیه خطاهای دیگران به‌ویژه پوشاندن بی‌دقتی مسئولان می کنند.

مالک شریعتی دیگر نماینده تهران توییت کرد: کاش فقرا هم رسانه داشتند... وقتی ضریب جینی اسفبار است و بهره ثروتمندان از یارانه‌ها چندین برابر فقراست، باید توزیع یارانه عادلانه‌تر شود. اگر بنابود به فراموش‌کاران یادآوری شود جریان مخالف دولت رئیسی، همان کارگزاران شکم‌سیر و نماینده ویژه‌خواران جامعه اند، به این خوبی نمی‌شد.

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در توییتر با هشتگ خبر خوش، نوشت: درمان برای همه، بیش از ۵ میلیون نفر که تحت هیچ بیمه ای نبودند، کاملا رایگان بیمه شدند و تنها با ارائه کد ملی می‌توانند از همه مزایای بیمه، دارو و درمان بیمارستانی و کلینیکی  بهره مند شوند. وظیفه ای که تاکنون مغفول مانده بود. باز هم خبرهای خوشی برای صاحبان اصلی انقلاب در راه است.

وی در توییت دیگری عنوان کرد: یکی از جاهایی که باید یارانه اش حذف شود، یارانه ایست که از جیب و جان مردم به خودروسازان داده می شود. خودروهای پرمصرف و کم ایمنی و کم کیفیت هم سرمایه ملی را سوزانده، هم جیب مردم را خالی کرده و هم جانشان را گرفته. از موضع فرمانده عزیز راهور حمایت می کنم. پلاکشان نکنید.انتهای پیام/


 

 

کپی