اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دانش بنیان‌ها برای حفظ محیط‌زیست گردهم می‌آیند

دانش بنیان‌ها برای حفظ محیط‌زیست گردهم می‌آیند

با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط رهبر معظم انقلاب به نام " سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" شرکت های دانش بنیان در قالب همایشی با هدف حفظ محیط زیست گردهم می آیند.

به گزارش ایران آنلاین،دبیر اجرایی نخستین همایش شرکت‎های دانش بنیان حوزه محیط زیست گفت: با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین و تاکیدات ویژه ایشان بر اهمیت توسعه و شکوفایی فعالیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در عرصه‌های مختلف، معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست در نظر دارد به منظور توسعه همکاری‌های سازمان با این شرکت‌ها، نخستین همایش شرکت‎های دانش بنیان فعال در حوزه محیط زیست را برگزار کند.

فاطمه شفیعی افزود: شرکت‌های مرتبط و علاقمند به حضور در این همایش که به زودی برگزار خواهد شد، می‌توانند مشخصات شرکت، حوزه فعالیت، آدرس و شماره تماس خود را به نشانی ایمیل همایش       envknowledgebased@gmail.com ارسال کنند.

شفیعی با تاکید بر اینکه این نخستین گام سازمان حفاظت محیط زیست در این حوزه است، ابراز امیدواری کرد که این همایش منجر به شکل‌گیری سلسله همکاری‌های موثر برای حفظ محیط زیست شود.

دبیر اجرایی نخستین همایش شرکت‎های دانش بنیان حوزه محیط زیست گفت: چالش‌های نوظهور عرصه محیط زیست در سطح ملی و بین‌المللی، ضرورت بهره‌مندی از فعالیت‌های دانش بنیان را دو چندان می‌کند.


انتهای پیام/

 

 

کپی