اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قالیباف: هدف دولت و مجلس حفظ سفره و معیشت مردم است

قالیباف: هدف دولت و مجلس حفظ سفره و معیشت مردم است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت:هدف مشترک دولت و مجلس این است که قدرت خرید مردم را در حفظ سفره و تامین کالاهای اساسی و معیشتی تضمین کند.

به گزارش ایران آنلاین،محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز- دوشنبه ۱۸ اردیبهشت- مجلس شورای اسلامی پس از استماع گزارش وزیر جهاد کشاورزی در مورد ساماندهی یارانه های کالاهای اساسی تاکید کرد: هدف مشترک دولت و مجلس این  است که قدرت خرید مردم را در حفظ سفره و تامین کالاهای اساسی  و معیشتی تضمین کند مردم عزیز مطمئن باشد که این کار انجام می شود و هیچ نگرانی نداشته باشد.

رییس مجلس بیان داشت: اساس انقلاب و نظام و ولی نعمت های ما مردم  هستند هیچ  کس از اینها محرم تر نیست هر کاری را که می‌خواهیم انجام دهیم مخصوصا اقداماتی که مستقیم با زندگی آنها ارتباط دارد  نباید خواسته یا ناخواسته به گونه عمل کنیم که آنها احساس کنند در یک موضوعی غافلگیر و شوکه  شدند این اشتباه است ما باید با مردم حرف بزنیم تجربه نشان داده  که صحبت کردن  و توجیه کردن  و مشورت گرفتن از مردم کار نمایندگان و مسوولان است این می تواند خیلی از مشکلات را حل کند.

وی افزود: هر کاری که در حوزه اقتصادی انجام می دهیم باید از صنف های مختلف  و تولید کننده  نظر خواهی کنیم این کار به کار ما کمک کند  تا بتوانیم به اهداف مورد نظر خود برسیم.

قالیباف  با اشاره به موضوع ساماندهی یارانه ها گفت: در مذاکرات صحن و  جامعه اصطلاح غلط حذف ارز ترجیحی  بکار  برده می شود این حرف کاملا اشتباه است ما برای کمک کردن به سفره مردم  از انفال و درآمدهای دولت با اولویت محرومین و طبقات متوسط سیاست های جبرانی در نظر گرفته ایم.


انتهای پیام/

 

 


 

کپی