اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

واکنش حزب‌الله لبنان به حمله تروریست‌ها به نیروهای ارتش مصر

واکنش حزب‌الله لبنان به حمله تروریست‌ها به نیروهای ارتش مصر

حزب‌الله لبنان در واکنش به حمله دیروز عناصر تروریست به سربازان ارتش مصر بیانیه صادر کرد و گفت که «آنچه تروریست‌ها انجام داده‌اند، با هدف برهم زدن ثبات و امنیت مصر و انحراف افکار عمومی از تروریسم صهیونیستی در فلسطین صورت گرفته است».

به گزارش ایران آنلاین، حزب‌الله لبنان حمله روز گذشته افراد مسلح به نیروهای ارتش مصر در شرق کانال سوئز را محکوم و اعلام کرد که این حمله با هدف بی ثباتی مصر و منحرف کردن افکار عمومی از تروریسم صهیونیستی در فلسطین انجام گرفته است.

در این بیانیه تأکید شده که تروریست‌ها با حمله به نیروهای مصری که به کشته شدن ۱۱ نفر از جمله یک افسر ارتش مصر منجر شد، قصد دارند منطقه را مجددا به سمت فتنه و درگیری‌های داخلی سوق دهند.

حزب الله لبنان در پایان بیانیه خود مواضع قبلی مقاومت مبنی بر لزوم مقابله با ایدئولوژی مخرب تکفیری را یادآور شد و بار دیگر خواستار مقابله علمای مسلمان و اتخاذ همه اقدامات پیشگیرانه در سراسر جهان اسلام برای مقابله علمی و سیاسی با تفکر تکفیری شده است.

حمله دیروز عناصر تروریستی به مواضع ارتش مصر در شرق کانال سوئز به کشته شدن ۱۱ سرباز از جمله یک افسر مصری و زخمی شدن ۵ تن دیگر منجر شد.

تاکنون هیچ فرد یا گروهی مسؤولیت این حمله تروریستی به نیروهای مصری در شرق کانال سوئز را برعهده نگرفته است.

عبدالفتاح السیسی رییس جمهوری مصر در واکنش به این حمله تروریستی گفت که عملیات تروریستی هرگز نخواهد توانست عزم و پافشاری مصری‌ها و نیروهای مسلح آن را برای تکمیل ریشه کنی تروریسم خدشه دار کند.


انتهای پیام/


 

 

کپی