اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

علت تاخیر در اعلام تعطیلی مدارس در تهران مشخص شد

علت تاخیر در اعلام تعطیلی مدارس در تهران مشخص شد

معاون عمرانی استانداری تهران درباره چرایی اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنایی استان تهران به دلیل آلودگی هوا توضیح داد.

به گزارش ایران آنلاین،عابد ملکی روز یکشنبه در یک برنامه تلویزیونی درباره تعطیلی مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنایی استان تهران به دلیل آلودگی هوا گفت: با توجه به شرایط پایداری هوا و قرار گرفتن شاخص در شرایط ناسالم کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل جلسه داد و برای امروز یکشنب (۱۸ اردیبهشت) تمامی مدارس استان در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنایی را تعطیل اعلام کرد همچنین هرگونه فعالیت ورزشی در محیط باز برای دانش آموزان مقطع متوسطه نیز ممنوع اعلام شد.

وی با تاکید بر اینکه در مقطع بعد از ظهر حتما این مدارس تعطیل باشند و در مقطع صبح نیز در صورت امکان دانش آموزان به منزل باز گردند، تاکید کرد: هرگونه حضور در محیط باز و فعالیت ورزشی برای تمامی دانش اموزان امروز ممنوع اعلام شده است. 

به گفته معاون استاندار تهران، دانش آموزانی که به مدرسه رفته‌اند، می‌توانند در کلاسها حضور داشته باشند و اگر امکان بازگشت به منزل است حتما برای حفظ سلامت به منزل بازگردند.

هم اکنون شاخص لحظه ای کیفیت هوای تهران بر روی عدد ۲۰۹ قرار دارد و هوای پایتخت برای همه آحاد جامعه ناسالم است.


انتهای پیام/

 

 

 

کپی