اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

احداث مجتمع بهداشتی درمانی حکیم در اندیشه

احداث مجتمع بهداشتی درمانی حکیم در اندیشه
محمودغلامی خبرنگار

مجتمع بهداشتی درمانی حکیم با هدف افزایش سرانه های درمانی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر جدید اندیشه در حال احداث و تکمیل است.

خسرو مقصودی کارفرما و مدیرعامل شرکت مجتمع خدماتی بهداشتی درمانی حکیم با اعلام این خبر به ایران آنلاین گفت : این مجتمع با زیربنای 16هزار مترمربع و در پنج طبقه  وتحت نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان وبا تعامل و همکاری دستگا ه های اجرایی منطقه با موفقیت در حال احداث و امید است با تکمیل و تجهیز این مجتمع ، ساکنین و شهروندان شهر جدید اندیشه و شهرهای مجاور از خدمات درمانی این مجتمع برخوردار شوند. 
مقصودی با اشاره به جایگاه سرمایه گذاران بخش خصوصی در توسعه و عمران شهری گفت : سرمایه گذاران بخش خصوصی نقش موثری درمشارکت و اجرای طرح های عمرانی و خدماتی و توسعه شهری داشته  ومی توانند زمینه ارتقاء رفاه ، سلامت و آسایش بیشتر شهروندان را فراهم کنند. 
وی نظام پیچیده ودست و پا گیر بوروکراسی اداری را یکی از موانع و چالش های جذب و توسعه سرمایه گذاری دانست و گفت : می توان با تسهیل شرایط  و رفع موانع اداری در اخذ مجوزها زودتر از موعد عملیات اجرایی این پروژه خدماتی عام المنفعه را پیش بردو به اتمام رساند و مدیریت شهری در این بین سهم و نقش مهم واساسی دارد.

کپی