اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

گشت نظارت بر بازار توزیع اقلام اساسی در شهر ری

گشت نظارت بر بازار توزیع اقلام اساسی در شهر ری
علی قدرتی خبرنگار

گشت نظارت بر بازار توزیع اقلام اساسی با هدف جلوگیری از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم عرضه و توزیع خارج از شبکه کالاهای اساسی، در شهرستان ری صورت گرفت.

به گزارش ایران آنلاین ، اعضای کارگروه کمیته اقدام مشترک ستاد تنظیم بازار شهرستان ری بمنظور برقراری آرامش در بازار و دسترسی آسان مردم به کالاهای اساسی از قبیل روغن، قند، شکر و ...، جلوگیری از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم عرضه و توزیع خارج از شبکه، از فروشگاه های شهرستان ری بازدید کردند.

در راستای اجرای قانون انتزاع تکالیف مرتبط با تنظیم بازار و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی از قبیل روغن، قند، شکر، ماکارونی و ...، بازرسان بخشداری مرکزی ری بهمراه بازرسان جهاد کشاورزی و اداره صمت شهرستان، بمنظور برقرای آرامش در بازار و دسترسی آسان مردم به کالاهای مورد نیاز، جلوگیری از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم عرضه و توزیع خارج از شبکه کالاهای اساسی، از فروشگاه ها و عمده فروشان سطح شهرستان ری بازدید کردند.

نکته حائز اهمیت این بازدید مشترک، وجود اقلام اساسی، روغن و ماکارونی با قیمت قدیم و جدید در اکثر فروشگاه های بزرگ و عمده فروشی های سطح شهرستان ری بود.

کپی