اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تأکید کرد:

ضرورت ارتباط مسئولان با رسانه‌ها برای تبیین تحرکات دشمن

ضرورت ارتباط مسئولان با رسانه‌ها برای تبیین تحرکات دشمن
مهین حیدری خبرنگار

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، نقش رسانه‌ها را در مدیریت افکار عمومی و روشنگری در خصوص تحرکات دشمن مهم ارزیابی کرد و گفت: ارتباط مسئولان اجرایی با رسانه‌ها، می تواند بسیاری از حربه‌های دشمن را خنثی کند.

سرهنگ دوم پاسدار محمد رسول جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایران آنلاین در بندرعباس، با اشاره به جایگاه خطیر رسانه‌ها در معادلات ملی و بین‌المللی، توسعه هر منطقه را مرهون پویایی رسانه‌ها عنوان و اظهار کرد: مطالبه‌گری رسانه‌ها می تواند به‌عنوان یک عامل شتاب‌دهنده برای دستیابی به پیشرفت عمل باشد .

وی افزود:  بیان دستاوردها و خدمات نظام با توجه به راهبرد رسانه ای و فرهنگی دشمن در نبرد نرم علیه انقلاب اسلامی یک ضرورت است اما این به معنای غفلت از نقش مطالبه‌گرانه، نظارتی،  و فسادستیزی رسانه‌ها نیست.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، توطئه رسانه‌ای و بهره‌برداری اخیر دشمن در خصوص افزایش قیمت برخی اقلام خوراکی نظیر گندم و روغن را نمونه‌ای از تلاش مختوم به شکست دشمن برای ایجاد آشوب در کشور نام برد و گفت: با توجه به وقوع جنگ بین روسیه و اوکراین که بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان گندم، جو، دانه‌های روغنی در جهان هستند، نه تنها ایران بلکه امنیت غذایی بسیاری از کشورهایی که به واردات محصولات غذایی از این دو کشور وابسته هستند از جمله اروپا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی را با تهدید روبرو کرده است.

جلالی بیان کرد: از سوی دیگر تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه، زیرساخت‌های صادراتی این کشور را هدف قرار داده و صادرات محصولات تولیدی این کشور با اخلال مواجه شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، نقش رسانه‌ها را در مدیریت افکار عمومی و روشنگری در خصوص تحرکات دشمن مهم ارزیابی کرد و گفت: ارتباط مسئولان اجرایی با رسانه‌ها، به‌منظور تبیین موضوعات مهم این‌چنینی می تواند بسیاری از حربه‌های دشمن را خنثی کند و باید از این ظرفیت مهم بهره‌برداری شود.

کپی