اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

هشدار جهاد اسلامی : ترور رهبران فلسطینی، گشودن دروازه جهنم به روی اسرائیل است

هشدار جهاد اسلامی : ترور رهبران فلسطینی، گشودن دروازه جهنم به روی اسرائیل است

خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هماهنگ کننده نیروهای ملی و اسلامی این کشور، شنبه شب به رژیم صهیونیستی هشدار داد: ترور هریکی از رهبران مقاومت و در رأس آنها، یحی السنوار به معنای آن است که اشغالگران درهای جهنم را به روی خود بگشایند.

به گزارش ایران آنلاین،وی تهدید رژیم صهیونیستی برای ترور السنوار را تهدید هر یک از مردم فلسطین دانست و تأکید کرد که پس از ترور احتمالی هریکی از رهبران مقاومت ملت ما وارد یک نبرد قهرمانانه [علیه اشغالگران] خواهد شد.

البطش افزود: همگان در شهر قدس خود را موظف به حمایت و پشتیبانی از مردم  می دانند و از جوانان انقلابی می خواهیم که شجاعانه در دفاع از کیان و آرمان‌های فلسطین با صهیونیست‌ها مبارزه کنند.

ابوعبیده سخنگوی نظامی گردان‌های القسام نسبت به هر گونه تلاش رژیم صهیونیستی برای ترور رهبران مقاومت هشدار داد.

وی با اشاره به واکنش کوبنده به هرگونه حماقتی که ازسوی صهیونیست‌ها علیه یحیی السنوار و رهبران مقاومت رخ دهد، افزود: هرگونه گزندی به یحیی السنوار یا هر کدام از رهبران مقاومت زلزله ای در منطقه ایجاد خواهد کرد و واکنشی بی سابقه به دنبال خواهد داشت.

هشدار جهاد اسلامی : ترور رهبران فلسطینی، گشودن دروازه جهنم به روی اسرائیل است

وی هشدار داد: این پاسخ به نحوی خواهد بود که نبرد «شمشیر قدس» در مقایسه با آنچه دشمن مشاهده خواهد کرد، یک اتفاق عادی خواهد بود.

ابوعبیده خاطر نشان کرد، هر کس که چنین تصمیمی بگیرد، فصل فاجعه‌باری در تاریخ رژیم صهیونیستی نوشته و حماقتی مرتکب شده است که با نابودی و خون، هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

به دنبال این اقدام بود که  ارتش رژیم صهیونیستی به رهبران سیاسی خود توصیه کرد که در حال حاضر از ترور «السنوار» صرف نظر کنند.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی روز جمعه خواستار ترور السنوار شد.

این شبکه عبری زبان مدعی شد که "السنوار در سخنرانی هفته گذشته خود فلسطینی‌ها را به قتل اسرائیلی‌ها فراخواند".

براساس ادعا این شبکه عبری زبان، «السنوار صرفاً یک فرمانده جنبش حماس نبوده بلکه یک «تروریست» است و زمان آن فرا رسیده که ترور شود.»

در سایر رسانه‌های اسرائیلی نیز درخواست‌هایی برای ترور السنوار در پی عملیات شهادت‌طلبانه در شهرک العاد در شرق تل‌آویو منتشر شد.

عملیات استشهادی در شهرک العاد پنجشنبه گذشته توسط دو جوان فلسطینی صورت گرفت که در جریان آن سه صهیونیست کشته و ۶ تن دیگر زخمی شدند.انتهای پیام/

 

 

 

کپی